Передкарпатська правда

  

Нас дурять на мобільному звязку

Оператори мобільного звязку для залучення клієнтів придумують різноманітні акції, надають знижки, бонуси і таке інше. Цим користуються недобросовісні продавці карток поповнення рахунків мобільного звязку.
Схема заробітку така. Підприємливий чоловік закуповує картки поповнення рахунку дешевше аніж вказано на картці. Скажімо за "тридцятку" платить 25 -27грн. Потім набирає продавців і роздає їм певну кількість карток беручи з них по 30грн.. Ті в свою чергу накручують іще 2грн.. Переплачуємо ми, і тоді, нібито за послугу, коли поповнюємо рахунок готівкою.

Схема схожа, або одразу платимо більше, або на рахунок поступає менше від потрібної нам суми. Такий же принцип і в автоматів. Правда вони ще можуть й чек не видати і тоді взагалі немає на кого нарікати.Зовсім недавно, я став свідком більш вишуканого обману. Дівчинка, яка поповнює рахунки мобільних операторів у будочці по вул.Шевченка (навпроти памятника Б.Хмельницькому) була флегматично-ввічлива. Клієнт, військовий пенсіонер Михайло Подолець, коли поповнював рахунок мобільного звязку просив, щоб на рахунку було 40грн., тому що за цієї умови йому нараховують бонуси мобільного звязку. Дівчинка взяла за послугу 42грн.. Якеж було 
здивування клієнта, коли він отримав на рахунок 39грн.90коп. і тим самим втратив бонуси. На зауваження клієнта продавець меланхолійно заявила, щоб він поповнив собі рахунок іще, якщо хоче бонуси. Очевидно продавець отримує відсотки від готівкового поповнення рахунків мобільного звязку.
Принциповий клієнт зателефонував до оператора, але  йому нічим не зарадили, бо на цей процес вони впливу не мають.
Зрештою там обважать, там недокладуть, там обрахують і за бажанням читач сам може продовжити цей ряд слів. А загалом це і є бізнес по українськи.

 

Добробуд Сколе деревяний зруб

Стисло

Громадська інформаційно-розслідувальна мережа
Канал не знайдено
LimNet Локальні інформаційні мережі

Статистика

Користувачі
34
Статті
1500
Перегляди статей
4221188

На сайті 39 гостей та користувачі відсутні

FB
G+