Передкарпатська правда

  

Старосамбірський район не виконав осінній призов

Старосамбірський район не справився із виконанням свого завдання щодо забезпечення проведення осіннього призову на службу до війська. Про це 22 листопада під час брифінгу розповів Львівський обласний військовий комісар підполковник Олександр Тіщенко, передає Гал-інфо. Він зазначив, що в районі на обліку перебуває більше як тисяча призовників, але на сьогодні вони спромоглися відправити до війська близько 10 чоловік. «За результатами перевірки органів самоврядування, які зобов’язані виконувати призов згідно з постановою №921, було встановлено певні факти. Нагадаю, що не військові комісаріати відповідають за призов, а за призов на військово-строкову службу відповідають органи місцевого самоврядування – сільські, селищні, міські ради. У Старосамбірському районі в одній із сільських рад мама - військовий обліковець вже три роки ховає сина від призову. Про що ще можна говорити? На жаль, це не поодинокі випадки. Я особисто виїздив в район. Батько працює секретарем сільради, син офіцер запасу, який мав бути призваний під час призову офіцерів, також сина переховує і каже, що не має з ним зв’язку. Так працюють у нас органи самоврядування», - розповів Олександр Тіщенко.

Львівська область з основним плановим завданням у 635 чоловік впоралася. Команди укомплектовані і крайня команда завтра буде відправлена до війська, де вони приїдуть у свої частини та почнуть проходження військової служби.

Додамо, що на область дали додаткове завдання в розмірі 110 чоловік. Половина наряду вже є, до 27 листопада усі команди будуть укомплектовані.

Загалом на Львівщині від строкової служби у війську ухиляється 15 тис. осіб.

 

 

 

 

 

Агенство з працевлаштування profitwork

Стисло

Канал не знайдено
FB
G+

LimNet Локальні інформаційні мережі

На сайті 44 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
1542
Перегляди статей
4303109