Передкарпатська правда

  

Самбірщину відвідав представник ЄС в Україні

Сьогодні,  27 липня, на Львівщині з робочим візитом перебував Ендрю Расбаш, керівник програм зовнішньої допомоги представництва ЄС в Україні. Спочатку він завітав у село Унів Перемишлянського району, а відтак у побував у селі Корналовичі Самбірського району.  Метою візиту було ознайомлення  із результатами співпраці громад зі спільним Проектом Євросоюзу та Програми розвитку ООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - 2"(МРГ) .

 

За сприяння Проекту МРГ громадам вдалося самоорганізуватись та спільно визначити пріоритети розвитку своїх сіл. За фінансової допомоги від ЄС та співфінансування з місцевих бюджетів, громади реалізували свої мікро-проекти: енергозбереження у школах сіл Унів та Корналовичі, покращення медичних послуг у сільському фельдшерсько-акушерському пункті села Корналовичі та встановлення вуличного освітлення у селі Унів.

У Корналовичах представників Євросоюзу приймали голова Самбірської РДА Іван Білак та заступник голови Самбірської районної ради Віталій Кімак. В обговоренні реалізації проектів, під час зустрічі із Ендрю Расбашем, взяли участь виконавчий директор Асоціації "Єврорегіон Карпати-Україна" Галина Литвин та голова Старосамбірської районної ради Володимир Горбовий.   

Стисло

Статистика

Користувачі
33
Статті
1361
Перегляди статей
4009418

На сайті 46 гостей та користувачі відсутні

FB
G+