Передкарпатська правда

  

МПП "Смільниця Кростенко ". Боротьба з корупцією, чи за сфери впливу?

Львівська обласна прокуратура спільно з Службою безпеки України у Львівській області провела операцію по  затриманні працівників митниці міжнародного  переходу   "Смільниця Кростенко " .  Здирники систематично вимагали гроші з підприємців за не створення штучних перешкод при переміщенні товарів через митний кордон України. 

Зокрема, оперативники спецслужби задокументували передачу митникам восьми тисяч гривень неправомірної вигоди за безперешкодний пропуск вантажу промислових товарів.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Вирішується питання повідомлення двом зловмисникам про підозру та взяття їх під варту.

Тривають невідкладні слідчі дії.

Зразу ж по районі поповзли чутки, буцімто, така операція спецслужбою  була проведена, аби запобігти ввозу в Україну більше сотні машин на польських "бляхах", ще більш цікавою є чутка, нібито до цієї операції причетний один з депутатів Старосамбірської райради.  

Нагадаю, що на МПП  "Смільниця Кростенко " проводяться спецоперації не вперше, однак видимих результатів така несистемна робота не приносить, сподіваюсь, що профілактичні дії спецслужб будуть скеровані на викорінення отримання неправомірної вигоди службовцями митних переходів та запобіганню потрапляння на митну територію України контрабандної продукції, що вбиває український бізнес.

Україна в нас одна і нам в ній жити...

Kluch Mobile Польські сім картки

Стисло

Канал не знайдено
LimNet Локальні інформаційні мережі

Статистика

Користувачі
34
Статті
1490
Перегляди статей
4184620

На сайті 72 гостей та користувачі відсутні

FB
G+