Передкарпатська правда

  

Прокуроський скандал. Кольченко проти Дицького.

11 грудня Ірина Тершаковець поширила інфомацію про  прокурора Михайла Дицького. Подаю без змін.

"Хто що чув? Напередодні на вулицях Старого Самбора розігралася справжня комедія. Прокурора Михайла Дицького ганяли п'яного по вулиці поліція і його колеги. Прокурор напідпитку показав добрячу фізичну форму, адже поки втікав, то падав-перекидався і обкладав матюками всіх і вся. А все почалося з того, що прокурор прийшов п'яним на роботу і через це його хотіли відправити на медичне обслідування, але він дременув геть. Атракцію на вулицях бачило чимало мешканців міста. Були й ті, хто знімали цей цирк влаштований Дицьким на мобільні телефони. Аби місто знало своїх "героїв" і він не зміг уникнути відповідальності просимо поділитися відео в коментарях. Хто що чув і знає?"

Коментар Михайла Дицького:

"Шановні друзі,знайомі та всі хто мене знає!
Інформацію соціальної мережі Facebook я в основному читаю і майже ніколи не коментую,але оскільки мене цинічно оббрехали,то хочу дати публічне пояснення цьому.
Справа в тому, що керівник Самбірської місцевої прокуратури Кольченко В.М. перебуває зі мною в неприязних відносинах приблизно півроку.Не знаю хто вклав йому у вуха,що я маю амбіції на його місце,в тому вся причина.


Декілька разів Кольченко казав мені особисто,що не хоче зі мною працювати,тому що я 18 років був керівником прокуратур трьох районів на наших теренах і забагато всього знаю,що якимось чином заважає йому в роботі.Також неодноразово казав мені,щоб я переводився в інший район або в м.Львів, оскільки він всерівно мене звільнить і знає як це зробити.
Задумане Кольченко намагався реалізувати 6.12.2017 р. ,імітуюючи моє освідування на стан сп'яніння,але нічого з того не вийшло.Тому-то і почали поширюватися фейки через дану мережу.

А на сьогоднішній день,на превеликий жаль,одне лиш слово "прокурор" викликає негативну асоціацію в багатьох ображених суспільством людей,через що і такі відгуки під публікацією!

Шановні друзі!

Зголосіться,хто за 25 років моєї роботи в органах прокуратури бачив мене п'яним на роботі чи бачив ,ніби я падав-перевертався і обкладав матюками всіх та вся,як написала на своїй сторінці Ірина Тершаковець (я думаю ,Ви зрозуміли з чиєї подачі)?!Я дуже хочу побачити фото,де я падаю та перекидаюсь!!!
Я погоджуюся,що сьогодні потрібно доручати керівні посади молодим людям,але РОЗУМНИМ ЛЮДЯМ!
З повагою, Михайло Дицький!"

 

 

Коментарі  

прокурор
+5 # прокурор 14.12.2017, 12:05
ДО КЕРІВНИЦТВА ПРОКУРАТУРОЮ ВІД ГЕНЕРАЛЬНОЇ ДО МІСЦЕВОЇ ПРИЙШЛИ МОЛОДІ ДИЛЕТАНТИ, БЕЗ ЮРИДИЧНОГО І ЖИТТЄВОГО ДОСВІДУ. ПЛОДИ ПОЖИНАЄМО ЩОДНЯ. МАЮЧИ У КОЛЕКТВІ ТАКУ ЮРИДИЧНУ ГЛИБУ ПОТРІБНОТІШИТИС Я І ВЧИТИСЯ. ЩОДНЯ НАБИРАТИСЯ ДОСВІДУ І ПРАКТИЧНИХ НАВИКІВ. НАТОМІСТЬ МАЄМО ДУРІСТЬ І ЗАЗНАЙСТВО. З ПРИВОДУ ТАК ЗВАНОГО ПЯНСТВА. НЕ ЗНАЮ ЧИ В 3-Х РАЙОНАХ ЗНАЙДЕТЬСЯ ЛЮДИНА ЯКА БАЧИЛА ДИЦЬКОГО ПЯНИМ У СВЯТА ЧИ ВИХІДНІ, А ТИМ БІЛЬШЕ У РОБОЧИЙ ЧАС.
Відповісти
ШТОПОР
+5 # ШТОПОР 14.12.2017, 20:56
Ірина Тиршаковець - це фейк Куцалабівський. Думайте,ПРОКУРО Р ДИЦЬКИЙ де тим рішалам перейшли дорогу.
Відповісти
Роман
+7 # Роман 14.12.2017, 23:02
Михайло Іванович - надзвичайно порядна людина ! Всі ми розуміємо чиїх це рук справа !!! А на цю пані Ірину , Ви , Михайле Івановичу , правильно зробите , якщо подасть в суд. Нехай такі , безсоромні люди як вона , відповідають за свої вчинки .
Відповісти

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Стисло

Статистика

Користувачі
31
Статті
1031
Перегляди статей
2895200

На сайті 79 гостей та користувачі відсутні

FB
G+