Передкарпатська правда

  
×

Повідомлення

SMTP Error: Could not authenticate.

У Самборі мають створити окружний суд. Турка проти

В Україні розпочинається процес оптимізації місцевих судів. Замість міських та районних судів, відповідно до закону «Про судовий устрій та статус суддів», мають бути створені окружні суди. У Львові пропонують замість шести районних судів створити три окружні, а 23 місцеві суди в області об’єднати у вісім окружних. Про майбутню оптимізацію місцевих судів в інтерв’ю ZAXID.NET розповів начальник територіального управління Державної судової адміністрації у Львівській області Віктор Дейнека. Планується створити Самбірський окружний суд, який обслуговуватиме Самбірський, Турківський, Мостиський та Старосамбірський райони. У ньому працюватиме 19 суддів. В. о. голови Турківського районного суду Тетяна Строна оприлюднила звернення, в якому пропонує створення об’єднаного суду для Турківського та Старосамбірського судів, посилаючись на складний стан доріг у гірських районах області і труднощі для мешканців Турківщини їздити у м. Самбір. Кількість суддів для окружних судів визначена у 10-12 осіб.

Пропозиція Турківського суду не може бути підтриманою, оскільки внаслідок об’єднання лише із Старосамбірським судом, вони не можуть створити 12-складовий суд, а в такому випадку не йдеться про якісні зміни і справжнє реформування. Приміщення судів на місяцях залишаться, хоч будуть перейменовані, і вони працюватимуть.

Наприклад, мешканець Турки захоче подати позовну заяву, для цього йому не потрібно буде їхати у Самбірський окружний суд. У Турці приймуть заяву, документи, та відправлять у Самбір для авторозподілу справи. І якщо навіть ця справа випаде судді, який працює у Мостиськах, то він має їздити у Турку для розгляду цієї справи. Більше будуть їздити судді, а не люди до судів. Якщо ж хтось захоче потрапити на прийом до голови суду, тоді вже треба буде їхати у те місто, де розташований окружний суд.

Внаслідок оптимізації у судах першої інстанції очікується запровадити спеціалізацію серед суддів. Частина суддів розглядатиме цивільні справи, частина – кримінальні. Таким чином, вони ставатимуть кращими спеціалістами у певній сфері

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

РАДІО ЛЕВ (тестуємо)

Loading ...

Loading ...
Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime Web Proxy

Стисло

Статистика

Користувачі
31
Статті
1111
Перегляди статей
3120289

На сайті 125 гостей та користувачі відсутні

FB
G+