Передкарпатська правда

  

Вартість проїзду в маршрутках Конотопа зменшилась з 3 до 2,5 грн. А у Львові зросла до 5 грн.

 У Конотопі...

Перевізники Конотопа  поставили умову міському голові Артему Семеніхіну, що ціни на проїзд мають  "підрости" з 3 до 6 грн, а якщо він відмовиться підписати такі зміни - тоді перевізники не будуть працювати. І дійсно, в один з днів вони вийшли на страйк та зупинили всі маршрути і в мера не залишалось іншого виходу, окрім як... розірвати з перевізниками договори (до цього не було формальних підстав) та оголосити нові конкурси на перевезення. Однак, нові договори будуть підписані лише з перевізниками, які погодяться на ціну в 2.5 грн. На наступний день частина перевізників прийшла та погодилась возити людей за 2.5 грн, хоча до цього розповідали, що 3 грн - не рентабельно, що пальне подорожчало і т.д.

А у Львові ....

У четвер, 14 грудня, Андрій Садовий погодився на зростання тарифу на проїзд у міських маршрутках до 5 грн. Новий тариф почне діяти з 18 грудня.

Раніше міські перевізники – комунальне АТП-1 та чотири приватні компанії – подали до управління транспорту ЛМР різні розрахунки нового тарифу – від 6,05 до 7,35 грн. Середній економічно обґрунтований тариф, за даними перевізників, має становити 6,80 грн. Однак, у міськраді на такий тариф не погодились.

Керівники компаній-перевізників заявляли, що тариф у 5 грн не дасть змоги покращити рухомий склад, оскільки з часу останнього коригування тарифу суттєво зросла вартість пального, запчастин та мінімальна зарплатня. Тож, придбати нові автобуси перевізники не зможуть.

Зазначимо, що виконком затвердив тариф на три режими роботи міських автобусів – «звичайний», «маршрутне таксі» і «експрес». Зараз у Львові всі автобуси працюють у режимі «маршрутного таксі», хоча мали б працювати у «звичайному» режимі, який передбачає похвилинний розклад руху і чітко визначені місця зупинок. Через відсутність «звичайного» режиму, зокрема, був заблокований судами оголошений майже рік тому конкурс перевізників.

Додамо, що перевізники Львова неодноразово заявляли про критичний стан міського громадського автотранспорту і вимагали обмежити пільги на проїзд. Однак, жодних рішень щодо скасування, або обмеження пільг мерія поки не прийняла.

Агенство з працевлаштування profitwork

Стисло

Канал не знайдено
LimNet Локальні інформаційні мережі

Статистика

Користувачі
34
Статті
1490
Перегляди статей
4183203

На сайті Один гість та користувачі відсутні

FB
G+