Передкарпатська правда

  

Вартість проїзду в маршрутках Конотопа зменшилась з 3 до 2,5 грн. А у Львові зросла до 5 грн.

 У Конотопі...

Перевізники Конотопа  поставили умову міському голові Артему Семеніхіну, що ціни на проїзд мають  "підрости" з 3 до 6 грн, а якщо він відмовиться підписати такі зміни - тоді перевізники не будуть працювати. І дійсно, в один з днів вони вийшли на страйк та зупинили всі маршрути і в мера не залишалось іншого виходу, окрім як... розірвати з перевізниками договори (до цього не було формальних підстав) та оголосити нові конкурси на перевезення. Однак, нові договори будуть підписані лише з перевізниками, які погодяться на ціну в 2.5 грн. На наступний день частина перевізників прийшла та погодилась возити людей за 2.5 грн, хоча до цього розповідали, що 3 грн - не рентабельно, що пальне подорожчало і т.д.

А у Львові ....

У четвер, 14 грудня, Андрій Садовий погодився на зростання тарифу на проїзд у міських маршрутках до 5 грн. Новий тариф почне діяти з 18 грудня.

Раніше міські перевізники – комунальне АТП-1 та чотири приватні компанії – подали до управління транспорту ЛМР різні розрахунки нового тарифу – від 6,05 до 7,35 грн. Середній економічно обґрунтований тариф, за даними перевізників, має становити 6,80 грн. Однак, у міськраді на такий тариф не погодились.

Керівники компаній-перевізників заявляли, що тариф у 5 грн не дасть змоги покращити рухомий склад, оскільки з часу останнього коригування тарифу суттєво зросла вартість пального, запчастин та мінімальна зарплатня. Тож, придбати нові автобуси перевізники не зможуть.

Зазначимо, що виконком затвердив тариф на три режими роботи міських автобусів – «звичайний», «маршрутне таксі» і «експрес». Зараз у Львові всі автобуси працюють у режимі «маршрутного таксі», хоча мали б працювати у «звичайному» режимі, який передбачає похвилинний розклад руху і чітко визначені місця зупинок. Через відсутність «звичайного» режиму, зокрема, був заблокований судами оголошений майже рік тому конкурс перевізників.

Додамо, що перевізники Львова неодноразово заявляли про критичний стан міського громадського автотранспорту і вимагали обмежити пільги на проїзд. Однак, жодних рішень щодо скасування, або обмеження пільг мерія поки не прийняла.

Стисло

Статистика

Користувачі
33
Статті
1361
Перегляди статей
4009378

На сайті 64 гостей та користувачі відсутні

FB
G+