Передкарпатська правда

  

Суд відмовився відсторонити від посади главу Інституту агроекології, якого затримали на хабарі в $300 тис

У Києві Солом’янський райсуд відмовився відсторонити від посади директора Інституту агроекології і природокористування Національної академії аграрних наук Ореста Фурдичка, якого затримали на хабарі в розмірі 300 тис дол. США. Про цей йдеться в ухвалі суду від 2 січня, пише Судовий репортер. Таким чином, суд відмовив детективу Національного антикорупційного бюро в клопотанні. Зазначається, що в реєстрі наразі оприлюднено тільки вступну і результативну частину рішення. Нагадаємо, 30 грудня детективи НАБУ затримали за підозрою у вимаганні хабара директора Інституту агроекології і природокористування Національної аграрної академії наук України Ореста Фурдичка. 

За версією слідства, він вимагав ці гроші у засновника компанії "Сател Українка", діючи у змові з колишнім директором підприємства. За винагороду в загальній сумі $500 тис Фудичко нібито пообіцяв не розривати договір спільної діяльності із будівництва житлового комплексу на земельній ділянці Інституту. Зараз у справі є двоє підозрюваних, Фурдичко і колишній директор "Сател Українка".

 1 січня суд застосував до Фурдичка запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою застави в три млн грн. Екс-директора "Сател Українка" також арештовано з можливістю звільнення під заставу в один млн грн.

У реєстрі наразі оприлюднено тільки вступну і результативну частину рішення.
 
 

РАДІО ЛЕВ (тестуємо)

Loading ...

Loading ...
Web Proxy Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime Web Proxy

Стисло

Статистика

Користувачі
31
Статті
1112
Перегляди статей
3136928

На сайті 125 гостей та користувачі відсутні

FB
G+