Передкарпатська правда

  

З другої спроби суд відсторонив з посади Ореста Фурдичка на два місяці

Директора Інституту агроекології і природокористування Національної академії аграрних наук України Ореста Фурдичка, затриманого детективами Національного антикорупційного бюро за підозрою в отриманні хабара, з другої спроби відсторонили від посади. Таке рішення ухвалив Солом'янський районний суд міста Києва в результаті розгляду повторного клопотання прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, пише «Слово і Діло». За інформацією співрозмовника із САП, суд задовольнив клопотання прокурорів у п'ятницю, 12 січня. Фурдичка відсторонили на 60 діб.

Як відомо, 30 грудня НАБУ затримало Фурдичка за підозрою в отриманні хабара в 300 тисяч доларів. У матеріалах кримінального провадження зазначається, що вже відсторонений директор Інституту агроекології у змові з колишнім генеральним директором приватного підприємства вимагали хабара від зазначеної фірми за поліпшення умов договору, укладеного між Інститутом та підприємством. Також Бюро затримало й спільника Фурдичка.

Нагадаємо, що раніше, 2 січня, цей же суд не захотів відсторонити з посади затриманого НАБУ директора Інституту агроекології.

Згодом САП оскаржила це рішення, а також подала повторне клопотання про відсторонення.

«Громадське» повідомило, що Фурдичко вніс заставу у три мільйони гривень і вийшов із слідчого ізолятора.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

РАДІО ЛЕВ (тестуємо)

Loading ...

Loading ...
Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime Web Proxy

Стисло

Статистика

Користувачі
31
Статті
1111
Перегляди статей
3120321

На сайті 129 гостей та користувачі відсутні

FB
G+