Передкарпатська правда

  

Львівська облрада замінить усіх головних лікарів генеральними директорами

Сьогодні, 17 січня, постійна комісія з питань комунального майна та приватизації у Львівській обласній раді підтримала Звернення Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА щодо реформування сфери охорони здоров’я та введення посади генерального директора у комунальних закладах охорони здоров’я. Відтак, рішення підготують та винесуть на розгляд сесії Львівської обласної ради - пише Гал-інфо.

Як пояснив представник департаменту, посаду головного лікаря мають намір замінити на посаду генерального директора. Призначення відбуватиметься на певний термін згідно результатів конкурсу на конкурентній основі.

Під час обговорення дехто з членів комісії мав зауваження, посилаючись на брак інформації та роз’яснень для громадськості цього питання. Зокрема зауваження стосувалися того, що вводиться посада гендиректора у той час, коли не скасовується посада головного лікаря.

Начальник управління майном спільної власності Львівської обласної ради Микола Бандра запевнив, що це питання організаційного характеру і при підготовці проекту рішення усе буде враховано.

Депутати ж висловили побоювання, щоб у такий спосіб не роздувати штат закладів, коли посади будуть дублювати функції одна одної.

Бандра зауважив, що департамент конкретизує усі ці речі і відповідно з чинним законодавством керівники повинні будуть пройти конкурсний відбір.

Також комісія підтримала пропозицію депутата Інни Свистун врахувати те, щоб після введення посади генерального директора автоматично ліквідовувались посади функції яких дублюватимуться з ним.

Агенство з працевлаштування profitwork

Стисло

Громадська інформаційно-розслідувальна мережа
Канал не знайдено
LimNet Локальні інформаційні мережі

Статистика

Користувачі
34
Статті
1496
Перегляди статей
4190861

На сайті 44 гостей та користувачі відсутні

FB
G+