Передкарпатська правда

  

Касаційний суд підтвердив винуватість посадовця Старосамбірського "Галсільлісу"

Слідчі Головного управління Нацполіціїу Львівській області здійснювали досудове розслідування за ч.2 ст.367 КК України (службова недбалість) стосовно інженера з охорони і захисту лісу Старосамбірського дочірнього підприємства «Галсільліс», повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області. Як було встановлено, ці посадова особа при підготовці документів щодо проведення рубок лісу у окремих лісництвах вказаного лісгоспу, протиправно видала лісорубні квитки, що призвело до незаконних рубок деревини. Як наслідок, лісовому господарству спричинено шкоду на понад 3,5 млн грн.Вироком Старосамбірського районного суду лісопорушника визнано винним та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки, від відбування якого звільнено з випробуванням строком на 1 рік, а також позбавлено права обіймати відповідні посади на строк 3 роки із стягненням штрафу у розмірі 8,5 тис грн. Проте, судом апеляційної інстанції, за результатами розгляду апеляційної скарги захисника підсудного, прийнято рішення про закриття кримінального провадження, у зв'язку із відсутністю у діях обвинуваченого складу кримінального правопорушення. Прокуратура не погодилась з таким рішенням апеляційного суду та подала касаційну скаргу.

Відтак, колегією суддів Вищого спеціалізованого суду України, доводи прокурора визнано обґрунтованими, касаційну скаргу повністю задоволено, вищезгадану ухвалу апеляційного суду Львівської області скасовано та у провадженні призначено новий розгляд у суді апеляційної інстанції.

Отже, за результатами повторного розгляду зазначеного кримінального провадження, вирок Старосамбірського суду, яким інженера з охорони і захисту лісу засуджено за службову недбалість, залишено без змін, а апеляційну скаргу захисника залишено без задоволення.

Стисло

Статистика

Користувачі
33
Статті
1361
Перегляди статей
4010014

На сайті 27 гостей та користувачі відсутні

FB
G+