Передкарпатська правда

  

Концерн «Хлібпром» закрив хлібокомбінат у Самборі і переносить виробництво до Львова

Концерн «Хлібпром» розпочав перенесення виробництва з Самбірського хлібокомбінату до Львова. Керівництво холдингу має намір збільшити випуск продукції на Львівському хлібозаводі №1 та Львівському хлібозаводі №5, сюди ж запропонували перейти на роботу самбірським працівникам. Про це ZAXID.NЕT повідомили в управлінні комунікації ПрАТ «Хлібпром».

«Процес перенесення виробництва триває. Працівникам Самбірського хлібокомбінату, а це понад 170 людей, запропонували переведення на роботу на львівські заводи. Через віддаленість їхніх місць проживання від львівських заводів, «Хлібпром» бере на себе відповідальність за щоденну доставку працівників з Самбора та його околиць на роботу у Львів та в зворотному напрямку», – прокоментувала керівниця управлінні комунікації ПрАТ «Хлібпром» Анна Козаченко.

Водночас Анна Козаченко не назвала кількість працівників, які погодилися перейти на роботу на львівських хлібзаводах.

Як стало відомо ZAXID.NЕT з власних джерел, Самбірський хлібокомбінат уже припинив виробництво хлібобулочної продукції. Більшість працівників уже написали заяви на звільнення «за згодою сторін». Наразі продовжують працювати експедитори та бухгалтери.

Понад 50 працівників, які працювали у три зміни на хлібокомбінаті, та працівники його лабораторії стали на облік у Самбірському міськрайонному центрі зайнятості як безробітні. Пропозиція добиратися щодня на роботу у Львів для них виявилася нецікавою (відстань між Львовом та Самбором становить 74 км – ред.).

До складу «Концерну Хлібпром» входить вісім виробничих підрозділів у Львівській та Вінницькій областях. Основним напрямом діяльності підприємства є виробництво борошна, хліба, кондитерської продукції та хлібних напівфабрикатів. Компанії належать торгові марки «Хлібна хата», «Вінницяхліб», «Хліб по-львівськи», «Любляна», Bandinelli.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

РАДІО ЛЕВ (тестуємо)

Loading ...

Loading ...
Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime Web Proxy

Стисло

Статистика

Користувачі
31
Статті
1111
Перегляди статей
3121750

На сайті 100 гостей та користувачі відсутні

FB
G+