Передкарпатська правда

  

На Самбірщині опозиція презентувала кандидатів-мажоритарників

Вчора, 26 серпня, Самбірщину відвідали представники опозиції Олег Тягнибок, Степан Кубів, Осип Магур, Ірина Фаріон, які представили виборцям погоджених кандидатів- мажоритарників від обєднаної опозиції "Батьківщина" та ВО"Свобода". Відповідно у Старосамбірському територіальному виборчому окрузі №125 від опозиційних сил, єдиним кандидатом є Андрій Тягнибок, а у Городоцькому територіальному виборчому окрузі №120- Тетяна Чорновол. Представники опозиції розставили всі крапки над і. Відтепер виборці Самбірщини чітко знають, хто представляє опозицію в одномандатних округах. Річ у тім, що самовисуванці Ярослав Дубневич, Михайло Гичка, Ігор Пукшин дуже нахраписто позиціонують себе опозиційними кандидатами і морочать голову виборцям. Заплутав виборців й висуванець КУНу Андрій Лопушанський, який клявся на Пікую в опозиційності та підписував клятву про приєднання в парламенті до опозиції.

 

Схожі клятви та заяви зробили і підписали самовисуванці Ігор Пукшин у прямому ефірі одного з телеканалів та Ярослав дубневич у селі Сприня, а Михайло Гичка на горі Діл. Все це вносило певну плутанину у визнеченні хто є більшим опозиціонером, адже всі перераховані достойники обзивали Партію регіонів і Президента Віктора Януковича геть не парламентськими висловами, ніби змагаючись у ненависті до діючої влади.За влучними висловом Ірини Фаріон всі самовисуванці то є самозванці, а голосування за цих кандидатів то є гра за Партію регіонів.

Олег Тягнибок риторично перепитав, з ким підписував угоду Андрій Лопушанський про вступ в опозиційну фракцію "сам з собою і клявся сам собі?". Тепер мяч на полі самовисуванців, стає цікаво, яку технологію видумають горе-опозиціонери, на якому каналі будуть клястися, на яку гору залізуть, щоб стати в очах виборців більшими опозиціонерами аніж кандидати від опозиції.

З приводу опозиційності політичних партій Наталії Королевської та Віталія Кличка, Олег Тягибок пояснив, що сумнівів у тому, що Н.Королевська є владним проектом у нього немає, а до В.Кличка у нього ціла низка запитань з приводу голосувань його депутатів у місцевих радах із знакових питань.

 

 

 

Коментарі  

учень
+1 # учень 27.08.2012, 16:38
Я б так не став усьому вірити свободівській банді. І про такі зрозумілі речі як те що собою представляють партії Кличка і Королевської Тягнибакс хай не відкриває з цього Америку. Він з тієї ж антиукраїнської секти, лиш вишиванку на себе нятягнув. Хай пояснить краще як у цій секті розвелось таких рагулів бичих як Михальчишин!!! Воно он яке шмаркате а вже з себе великого пана стружить і вважає що з селянами можна поводитися відповідно. Попаде це лайно в парламент...все , галичани, ра[******]те... УСЬО БУДЄТ ДАНБАСС, ПО-ГАЛИЦЬКИ!!
www.youtube.com/.../
Юрій Михальчишин: Кінчай знімати! За...бав!
Відповісти
Kogel
+7 # Kogel 28.08.2012, 22:24
Боїшся нашого Юрка.Правельно робиш за нього порвем любого.Як Тузік грілку.Доречі Я тебе вичислив і головне що ти мене знаєш.
Відповісти
До Kogela
-2 # До Kogela 31.08.2012, 01:01
Ковалів! Тебе видає неграмотність і незнання української мови. Як не крути, ким не підписуйся - рагуль. Через таких як ти - свобода в лапках.
Відповісти
Kogel
+3 # Kogel 31.08.2012, 09:01
Чуєш *Тварь от страха дрожащая*пишу так щоб тобі рагулю було зрозуміло.Через таких виродків як ти- маємо те на що не заслужили.
Відповісти
до дибілоkogela
-1 # до дибілоkogela 01.09.2012, 19:22
Через таких дибілів як Ти ми скоро заговоримо російською. І такі падлюки як Ти будете служити царям, так як служите сьогодні Білаку. Такі падли як Ви за двадцять років Незалежності пристосувалися прикритися повстанським прапором для збагачення власної кишені. Вам сьогодні Свобода, вчора Пора, завтра "Чесно"- тільки б корито було доступне, земельки прихопити, і заробити. Ви падли себе вважаєте суддями - повитирайте соплі. Такі як ви колись здавали боївки таким як Білак. Історія по кругу закручується. Маєте бичків - крутіть хвости.
Відповісти
Kogel
+5 # Kogel 01.09.2012, 19:42
Тобі напевно колись справжні націоналісти дали копняка. Я придурку не Михальчишин і не Ковалів.
Відповісти

Додати коментар


Захисний код
Оновити

РАДІО ЛЕВ (тестуємо)

Loading ...

Loading ...
Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime Web Proxy

Стисло

Статистика

Користувачі
31
Статті
1111
Перегляди статей
3121761

На сайті 102 гостей та користувачі відсутні

FB
G+