Передкарпатська правда

  

На Самбірщині опозиція презентувала кандидатів-мажоритарників

Вчора, 26 серпня, Самбірщину відвідали представники опозиції Олег Тягнибок, Степан Кубів, Осип Магур, Ірина Фаріон, які представили виборцям погоджених кандидатів- мажоритарників від обєднаної опозиції "Батьківщина" та ВО"Свобода". Відповідно у Старосамбірському територіальному виборчому окрузі №125 від опозиційних сил, єдиним кандидатом є Андрій Тягнибок, а у Городоцькому територіальному виборчому окрузі №120- Тетяна Чорновол. Представники опозиції розставили всі крапки над і. Відтепер виборці Самбірщини чітко знають, хто представляє опозицію в одномандатних округах. Річ у тім, що самовисуванці Ярослав Дубневич, Михайло Гичка, Ігор Пукшин дуже нахраписто позиціонують себе опозиційними кандидатами і морочать голову виборцям. Заплутав виборців й висуванець КУНу Андрій Лопушанський, який клявся на Пікую в опозиційності та підписував клятву про приєднання в парламенті до опозиції.

 

Схожі клятви та заяви зробили і підписали самовисуванці Ігор Пукшин у прямому ефірі одного з телеканалів та Ярослав дубневич у селі Сприня, а Михайло Гичка на горі Діл. Все це вносило певну плутанину у визнеченні хто є більшим опозиціонером, адже всі перераховані достойники обзивали Партію регіонів і Президента Віктора Януковича геть не парламентськими висловами, ніби змагаючись у ненависті до діючої влади.За влучними висловом Ірини Фаріон всі самовисуванці то є самозванці, а голосування за цих кандидатів то є гра за Партію регіонів.

Олег Тягнибок риторично перепитав, з ким підписував угоду Андрій Лопушанський про вступ в опозиційну фракцію "сам з собою і клявся сам собі?". Тепер мяч на полі самовисуванців, стає цікаво, яку технологію видумають горе-опозиціонери, на якому каналі будуть клястися, на яку гору залізуть, щоб стати в очах виборців більшими опозиціонерами аніж кандидати від опозиції.

З приводу опозиційності політичних партій Наталії Королевської та Віталія Кличка, Олег Тягибок пояснив, що сумнівів у тому, що Н.Королевська є владним проектом у нього немає, а до В.Кличка у нього ціла низка запитань з приводу голосувань його депутатів у місцевих радах із знакових питань.

 

 

Kluch Mobile Польські сім картки

Стисло

Канал не знайдено
LimNet Локальні інформаційні мережі

Статистика

Користувачі
34
Статті
1492
Перегляди статей
4184900

На сайті 29 гостей та користувачі відсутні

FB
G+