Передкарпатська правда

  

У голови Самбірської РДА увірвався терпець

На минулій сесії Самбірської райради слухали питання про стан доріг в районі. Відверто кажучи, писати про це уже набридло. З року врік депутати райради його розглядають, приймають якісь рішення, а стан доріг в районі залишається найгіршим в області.

Якби банально це не звучало, але все впирається в кошти. Кожного року на ремонт доріг виділяють мізер від потреби. Однак, на думку депутатів райради Тараса Струка, Надії Черевичної братів Ковалівих, одне слово майже всіх, їх використовують мягко кажучи неефективно. Всі депутатські стріли летіли в город керівника райавтодору Євгена Оховича. Очільника райавтодору на сесії небуло, офіційно перебував на лікарняному.

Депутатське невдоволення підсумував депутат, голова Самбірської РДА Іван Білак, який заявив, що терпець у влади урвався і потрібно ставити вимогу про звільненя Євгена Оховича з посади. Депутати таку пропозиції підтримали одностайно.

Водначас згустилися хмари над головою іще одного транспортного керівника директора АТП Івана Романяка. На роботу перевізників нарікають всі кому не ліньки. На цей раз до сесійної зали прийшли освітяни, які через транспортні проблеми не можуть вчасно добратися на роботу. До долі Івана Романяка депутати поставились більш поблажливо і дали йому час на виправлення транспортних недоліків. Але загрозливий дзвінок перебування на посаді для Івана Романяка уже прозвучав.

ДОВІДКА

У цьому році Самбірське АТП для перевезення пільговиків отримало із бюджету Самбірської райради 1,7млн.грн.. Для порівняння це 100грн на місяць на проїзд для кожного пільговика, або 5тис.грн в день на проїзд пільговиків району. Як використовують ці немалі гроші перевізники читачі мабуть знають краще від нас. Очевидцями скандалів із перевезення пільговиківбув чи не кожен, хто користується громадським транспортом.

 

 

Агенство з працевлаштування profitwork

Стисло

Громадська інформаційно-розслідувальна мережа
Канал не знайдено
LimNet Локальні інформаційні мережі

Статистика

Користувачі
34
Статті
1500
Перегляди статей
4221412

На сайті 29 гостей та користувачі відсутні

FB
G+