Передкарпатська правда

  

У Самборі встановили велику писанку

У центрі Самбора, на центральній його площі Ринок, вперше з нагоди Великодня встановлено велику писанку. Вона стала об’єктом цікавості, особливо для малечі та гостей.
Саме біля писанки у святкові дні відбудуться великодні гаївки та концерт художніх колективів міста у рамках програми «Велично дзвін Воскресний залунав». Пише Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news

За словами організаторів святкового дійства, цим самим самбірчани можуть долучитись до українських традицій, співаючи з усіма великодні гаївки. У концертній програмі візьмуть участь та виступлять популярні у Самборі мистецькі колективи. Це, зокрема, народний естрадно-духовий оркестр «Ретро», народний дитячо-юнацький хор «Світанок», а також молодіжні колективи Центру позашкільної освіти.

У той же час протягом святкових днів Великодня бажаючі можуть відвідати Самбірський історико-етнографічний музей «Бойківщина» та оглянути виставку «Музика писанки», яка діятиме до Зелених свят. Експозиція налічує близько 60 писанок як традиційних, так і авторських робіт майстрині-писанкарки Зоряни Грегорійчук.

 

Фото автора

Kluch Mobile Польські сім картки

Стисло

Канал не знайдено
LimNet Локальні інформаційні мережі

Статистика

Користувачі
34
Статті
1492
Перегляди статей
4184693

На сайті 32 гостей та користувачі відсутні

FB
G+