Передкарпатська правда

  

"Укртелеком" з 1 травня 2018 року підвищує абонентську плату за проводове радіо

Абонентська плата для населення за користування основною радіоточкою, а також за користування основною радіоточкою відомчого радіотрансляційного вузла проводового радіомовлення підвищується з 20 грн/місяць до 26 грн/місяць з ПДВ. "На жаль, ми змушені переглянути тарифи, оскільки витрати на утримання мережі зростають, зокрема через подорожчання енергоресурсів. Крім цього кількість клієнтів щороку скорочується на 20%, оскільки послуга втрачає свою популярність. Ці заходи дозволять компанії утримувати радіомережу в робочому стані". Про це повідомили в прес-службі компанії. Також через відсутність попиту на деякі сервіси компанія припиняє надання низки послуг проводового радіомовлення.

Зокрема, буде припинено надання послуг з ремонту та техобслуговування приймачів ефірного радіомовлення, щодо забезпечення синхронного перекладу, а також зі звукопідсилення (озвучення в приміщенні і на відкритому просторі) за заявою користувача з 1 серпня 2018 року.

Раніше "Укртелеком" відмовився від телеграм. Рішення прийнято через скорочення кількості надісланих телеграм і зношеністю обладнання, а також через відсутність його підтримки з боку виробників. У разі потреби ті, хто користувався телеграмами, можуть скористатися іншими сучасними каналами комунікацій, наприклад електронними повідомленнями, цифровим підписом та іншими.

В цілому застарілі послуги минулого століття коштують все дорожче – це, як пояснюють фахівці, пов'язано з тим, що обслуговування старого обладнання потребує серйозних витрат. Водночас сучасні послуги оператора зв'язку дозволяють слухати радіо і дивитися ТБ через інтернет.

 

Kluch Mobile Польські сім картки

Стисло

Канал не знайдено
LimNet Локальні інформаційні мережі

Статистика

Користувачі
34
Статті
1490
Перегляди статей
4184579

На сайті 52 гостей та користувачі відсутні

FB
G+