Передкарпатська правда

  

В Україні набув чинності закон, за яким села-супутники можуть приєднуватися до міст без проведення виборів.

Президент України Петро Порошенко підписав закон про добровільне приєднання територіальних громад сіл і селищ до міст обласного значення.

Як повідомила в суботу, 5 травня, прес-служба президента України, цей закон визнає ефективними об'єднаними територіальними громадами випадки добровільного приєднання до територіальної громади міст обласного значення територіальних громад сіл і селищ.

«Від об’єднання в одну територіальну громаду виграє як місто-центр, так і села та селища, які є його “супутниками”», – повідомила прес-служба президента.

Зокрема, в законі йдеться про розширення території для забудови міст та отримання доступу до якісніших освітніх та медичних послуг мешканцями малих населених пунктів. 3 квітня Верховна Рада України ухвалила цей закон.

Ці зміни в законодавство дадуть змогу розблокувати процес укрупнення територіальних громад міст обласного значення та прирівняти територіальні громади міст обласного значення до об'єднаних територіальних громад для застосування ними процедури добровільного приєднання. Таким чином, закон дає змогу містам стати центром об'єднаної громади без проведення виборів.

Стисло

Канал не знайдено

Статистика

Користувачі
33
Статті
1385
Перегляди статей
4062831

На сайті 68 гостей та користувачі відсутні

FB
G+