Передкарпатська правда

  

Розпочався ремонт дороги "жаху" від Дрогобича до Самбора

На автомобільній дорозі державного значення Т-14-18 Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий на замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області активно проводяться роботи з поточного середнього ремонту. Про це повідомляє прес-служба Служби автодоріг у Львівській області.

На сьогоднішній день підрядною організацією влаштовано вирівнюючий шар із асфальтобетонної суміші на протяжності 5 км на ділянці Самбір – Дрогобич. Ця ділянка дороги давно потребувала ремонту. Для ефективнішого проведення ремонту, роботи виконуються по всій ширині автомобільної дороги на ділянці Лішня – Долішній Лужок, яка перекрита для проїзду транспортних засобів. Об’їзд цієї ділянки можна здійснити по автомобільній дорозі С140428 Новошиці – Ріпчиці (на ділянці Лужок – Грушів) та автомобільній дорозі О140403 Дрогобич – Комарне (на ділянці Грушів – Дрогобич).

Служба автомобільних доріг у Львівській області нагадує, що рух на дорогах місцевого значення великовагового автомобільного транспорту, загальною масою понад 24 т і навантаженням на вісь понад 7 т заборонено.

Kluch Mobile Польські сім картки

Стисло

Канал не знайдено
FB
G+

LimNet Локальні інформаційні мережі

На сайті 39 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
1544
Перегляди статей
4308833