Передкарпатська правда

  

На Старосамбірщині депутати-рухівці звітують перед виборцями

 

Минулого тижня відбулися Перші загальнорайонні збори депутатського корпусу Старосамбірської РО НРУ.У вступному слові голова Старосамбірської районної ради, голова РО НРУ Володимир Горбовий розповів, що на минулорічних виборах до місцевих рад, рухівці здобули 11 депутатських мандатів до районної ради у мажоритарних округах, іще у 6-х підтримували партійних партнерів, які також перемогли, ще у 10-х рухівські кандидати стали другими. У 13-х сільських, селищних, міських голів  у кишені партійні квитки НРУ, іще 4 посіли другі місця. За останній рік у лави Руху вступило 50 осіб. Депутатів, які в силу тих, чи інших причин не пройшли у своїх округах, партійці зобовязали працювати з виборцями на перспективу. Збори постановили, щоб депутати-рухівці всіх рівнів прозвітували до 15 листопада перед громадою.

 

Першим, як і годиться, прозвітував, спершу перед сесією районної ради, а відтак і перед загальнорайонними депутатськими зборами головний лікар Старосамбірської ЦРЛ, кандидат медичних наук, депутат Львівської обласної ради Юрій Войтів. За звітний період депутат був присутнім на всіх 11-х сесіях облради, зробив 5 депутатських запитів, 7 звернень, 17 разів виступав з трибуни обласної ради із різних питань, а ще були репліки та виступи з місця. Юрій Войтів відзначив монолітність фракції НРУ в обласній раді, 8 членів завжди одностайно голосують, попередньо обговоривши свою позицію на фракції. Депутат сприяв фінансуванню Лаврівського монастиря, очисних споруд у Міженці. Активно долучився до проведення акцій на горі Діл та Днів добросусідства. Офіційно прийняв 311 громадян, надав матеріальну допомогу на суму 56800грн.Однак найбільшим досягненням є фінансування будівництва хірургічного корпусу Старосамбірськї ЦРЛ. За його сприяння цьогоріч освоєно 6млн.грн. і до нового року поступить іще 2млн.грн.. Для порівняння від початку будівництва, з 2007 року поступило лише 8млн.грн, тобто половина з того, що вдалося Ю.Войтіву зробити цьогоріч. Обласний обранець шкодує, що не завжди вдавалося обєднати депутатів різних політичних сил для лобіювання інтересів громади району.

Прозвітував перед колегами і депутат районної ради, директор Старосамбірського "Галсіллісу" Степан Куць. Цей молодий, але талановитий керівник мав що сказати. Обійнявши посаду, отримав господарку на межі банкрутства, а тепер це одне із кращих підприємств району і один із найбільших донорів районного бюджету. Мабуть у районі не відбувається жодне дійство без участі і допомоги Степана Куця та його колективу.

На перспективу рухівці планують створити у кожній громаді району громадські організації, щоб стати лідерами громад. Також у всіх громадах мають бути створені молодіжні організації, з метою залучення молоді до руху пластунів. Своєрідною фішкою у кожній громаді має стати відзначення бодай однієї щорічної патріотичної акції.

Гостями старосамбірських депутатів були керівник обласного Руху, депутат облради Андрій Корнат та головний рухівець Львова, депутат міськради Валерій Веремчук. Львівським очільникам акція припала до вподоби і вони планують провести подібні збори відповідно в Львівській обласній та міській організаціях.

 

 

Добробуд Сколе деревяний зруб

Стисло

Громадська інформаційно-розслідувальна мережа
Канал не знайдено
LimNet Локальні інформаційні мережі

Статистика

Користувачі
34
Статті
1500
Перегляди статей
4221403

На сайті 20 гостей та користувачі відсутні

FB
G+