Передкарпатська правда

  

У Самборі знову перенесли судове засідання щодо обвинувачення мера Турки

У Самбірському суді продовжили слухання кримінальної справи, порушеної проти міського голови Турки Геннадія Когута. У підсумку судове засідання перенесли на 25 вересня.

Під час судового слухання адвокат Геннадія Когута наголосив на численних порушеннях при досудовому розслідуванні у кримінальному провадженні. Щодо цього він подав відповідне клопотання. Тепер суддя має зі всім цим особисто ознайомитися.

Натомість прокурор просив суддю відсторонити мера Геннадія Когута від займаної посади. Але головуючий відмовився задовольнити його клопотання. Підозрюваний та його прихильники, які приїхали до Самбора, щоб його підтримати, вважають це маленькою перемогою і кроком до справедливості. Біля приміщення суду відбувся імпровізований мітинг на підтримку Геннадія Когута.

Нагадаємо, що міського голову Турки правоохоронні органи звинувачують у розтраті бюджетних коштів при закупівлі машини для вивезення побутового сміття. Однак, за матеріалами кримінальної справи, було придбано не такий автомобіль і за значно вищою ціною.

Микола СЕНЕЙКО, Leopolis.news

Стисло

Канал не знайдено

Статистика

Користувачі
33
Статті
1385
Перегляди статей
4063183

На сайті 34 гостей та користувачі відсутні

FB
G+