Передкарпатська правда

  

"Може й краще, що газ подорожчав?"- таким питанням задаються депутати Сколівської райради

Вчора, 25 жовтня, відбулася чергова сесія Сколівської районної ради . В сесійну залу була внесена пропозиція про включення в порядок денний звернення  до  Президента України та Прем'єр Міністра Українипро про неприпустимість підвищення ціни на газ .
Звернення було напрацьовано перед засіданням сесії райради депутатами від ВО "Свобода", обєднання  Самопоміч, ВО" Батьківщина та підтримано головою Романишиним Миколою Стефановичем.
Однак, як тільки голова Сколівської РДА Янко Я Б , під час засідання ,ознайомився з текстом звернення , тут же почалася "робота " з його сторони про недопущенню прийняття даного звернення .
Депутати фракції Блоку Петра Порошенка , за вказівкою , почали один за одним покидати зал. Але , оскільки , фракція не дуже чисельна , то ззалу почали виходити депутати бюджетники та лісівники. Коли в залі залишилося 16-ть депутатів(склад ради 34 депутати) , тоді повернувся в президію голова рда , а за ним і голова фракції БПП зі своїм варіантом звернення до Прем'єр Міністра України. Зверення , шановні мешканці Сколівщини , порівняйте самі. Цинізм в тому , що ,по-перше, вони в авральному режимі переформатували звернення , яке уже було в порядку денному .
По-друге , з адресатів прибрали Президента України , ніби він не має жодного відношення до здорожчання газу , і ніби не він обіцяв весною , що жодного підняття ціни на газ не буде .
По-третє , і саме головне , вони ПРИБРАЛИ ПУНКТ ПРО СКАСУВАННЯ РІШЕННЯ НА ПІДНЯТТЯ ЦІНИ НА ГАЗ!!!
Ось вам і ЖИТИ ПО- НОВОМУ! 
Звісно , що звернення не прийнято , бо кворуму не було. Аналогічні ситуації повторилися ще в декількох районах області і Львівській обласній раді.
Агенство з працевлаштування profitwork

Стисло

Канал не знайдено
FB
G+

LimNet Локальні інформаційні мережі

На сайті 84 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
1543
Перегляди статей
4307887