Передкарпатська правда

  

Мушу казати правду. І знову про Ярослава Дубневича

Вибори минули, виборці свій вибір зробили і на то нема ради. Мусимо з тим якось жити. Сповідуючи свій принцип писати правду та допомагати читачам мати більше інформації про кандидатів у нардепи, тепер уже нардепів, ми інколи ставали на захист самих кандидатів у нардепи від їхніх штабів. Сьогодні мусимо допомогти, без п’яти хвилин нардепу, Ярославу Дубневичу. 
На цей раз станемо на його захист. Після виснажливого виборчого марафону та не менш тривожних після виборчих часів, Ярослав Дубневич, розродився Заявою про не ефективне використання бюджетних коштів у Самбірській РДА. Мовляв посадовці району їздять на курорт у Моршин на бюджетні кошти, швидка медична допомога у Самборі немає коштів на бензин, шкільні автобуси не мали грошей на бензин через Івана Білака і він новоспечений нардеп наведе лад у РДА з коштами.


Зі слів самого нардепа на одному із телеканалів, такі дані йому підготували його помічники, його команда. Воно й зрозуміло, Ярослав Васильович не спеціаліст у коштах районного бюджету він оперує коштами на рівні держбюджету. А, ось, яку мету переслідували його помічники, даючи патрону таку інформацію, слід задуматися. Ввели бідаку в оману і він, хочеться вірити, несвідомо опростоволосився і в інтернет-виданні, і на телеканалі.


Справді, практика перерахування коштів, нібито однією лікарнею іншій існує десятиліттями(так виглядає для пересічного читача). Насправді не лікарні перераховують кошти, а бюджети міст і районів. Скажімо Турківський районний бюджет, чи Старосамбірський, чи Мостиський перераховує кошти Самбірському. І не тому, що комусь так хочеться, а тому, що є відповідна медична спеціалізація в тій,чи іншій медустанові. Своєю чергою, Самбірський районний бюджет перераховує Моршинському міському бюджету, бо там лікарня надає спеціальні медичні послуги. Зрозуміло нардеп Дубневич не доктор і його вміло підставляють власні помічники, які якраз і є спеціалістами з формування бюджету району, а один із них навіть лікувався в Моршині, то мав би знати, що гроші перераховують не на курорт, а спеціальній лікарні. Медицина Самбора і району об’єднана у Центральну районну лікарню(ЦРЛ) і спів фінансується з обох бюджетів. Хворих не ділять на міських і районних. За нашими даними цього року у Моршині лікувалося 12 осіб жителів міста та району і ніхто хворих не ділить за місцем праці. Хворий він і в Африці хворий, як каже один відомий доктор. Тепер про гроші. Самбірська медицина(читай бюджет) завинила місту Моршину майже 10тис.грн за лікування хворих. Між іншим, в тому числі і виборців Ярослава Дубневича, а не тільки помічників.
Спеціально для помічників нардепа(читай і для Дубневича) допоможу пояснити, що навіть, якби у Моршині ніхто й ніколи із Самбірського району не лікувався, то від того швидка пального не отримала б. Це абсолютно різні статті фінансування і спеціалісти із формування бюджету району це знають. Проблеми із фінансуванням медицини,освіти, культури загальнодержавні, а не якогось окремо взятого району, навіть, якщо він Самбірський. З 2013 року «швидкі» реформуватимуть і буде зовсім інше фінансування, але це окрема тема до розмови.
Ну і вже зовсім безглуздо пролунало з вуст нардепа звинувачення на адресу Івана Білака, що він вчасно не підписав розпорядження для "казначейства" і «школярики» не було чим заправляти. По-перше не міг цього зробити фізично, бо був у відпустці на тих же виборах де й Ярослав Дубневич, а по-друге жодному "казначейству" голова РДА не указ і це вже нардеп мав би знати. Гроші на бензин для «школяриків» давав і Білак, і Дубневич, точно знаємо.

 

Раджу Ярославу Дубневичу прискіпливіше перевіряти матеріали, які подають помічники, або задуматися, яку мету вони переслідують. Звісно, це в тому випадку, якщо він сам у цьому зацікавлений. Не можу втриматися від цитати покійного губернатора Степана Сенчука - "не шукайте хлопці казінаки в носі, а засучіть рукави і працюйте", мудрий був чоловік.

{jcomments off}

Kluch Mobile Польські сім картки

Стисло

Громадська інформаційно-розслідувальна мережа
Канал не знайдено
LimNet Локальні інформаційні мережі

Статистика

Користувачі
34
Статті
1500
Перегляди статей
4221034

На сайті 38 гостей та користувачі відсутні

FB
G+