Передкарпатська правда

  

Мушу казати правду. І знову про Ярослава Дубневича

Вибори минули, виборці свій вибір зробили і на то нема ради. Мусимо з тим якось жити. Сповідуючи свій принцип писати правду та допомагати читачам мати більше інформації про кандидатів у нардепи, тепер уже нардепів, ми інколи ставали на захист самих кандидатів у нардепи від їхніх штабів. Сьогодні мусимо допомогти, без п’яти хвилин нардепу, Ярославу Дубневичу. 
На цей раз станемо на його захист. Після виснажливого виборчого марафону та не менш тривожних після виборчих часів, Ярослав Дубневич, розродився Заявою про не ефективне використання бюджетних коштів у Самбірській РДА. Мовляв посадовці району їздять на курорт у Моршин на бюджетні кошти, швидка медична допомога у Самборі немає коштів на бензин, шкільні автобуси не мали грошей на бензин через Івана Білака і він новоспечений нардеп наведе лад у РДА з коштами.


Зі слів самого нардепа на одному із телеканалів, такі дані йому підготували його помічники, його команда. Воно й зрозуміло, Ярослав Васильович не спеціаліст у коштах районного бюджету він оперує коштами на рівні держбюджету. А, ось, яку мету переслідували його помічники, даючи патрону таку інформацію, слід задуматися. Ввели бідаку в оману і він, хочеться вірити, несвідомо опростоволосився і в інтернет-виданні, і на телеканалі.


Справді, практика перерахування коштів, нібито однією лікарнею іншій існує десятиліттями(так виглядає для пересічного читача). Насправді не лікарні перераховують кошти, а бюджети міст і районів. Скажімо Турківський районний бюджет, чи Старосамбірський, чи Мостиський перераховує кошти Самбірському. І не тому, що комусь так хочеться, а тому, що є відповідна медична спеціалізація в тій,чи іншій медустанові. Своєю чергою, Самбірський районний бюджет перераховує Моршинському міському бюджету, бо там лікарня надає спеціальні медичні послуги. Зрозуміло нардеп Дубневич не доктор і його вміло підставляють власні помічники, які якраз і є спеціалістами з формування бюджету району, а один із них навіть лікувався в Моршині, то мав би знати, що гроші перераховують не на курорт, а спеціальній лікарні. Медицина Самбора і району об’єднана у Центральну районну лікарню(ЦРЛ) і спів фінансується з обох бюджетів. Хворих не ділять на міських і районних. За нашими даними цього року у Моршині лікувалося 12 осіб жителів міста та району і ніхто хворих не ділить за місцем праці. Хворий він і в Африці хворий, як каже один відомий доктор. Тепер про гроші. Самбірська медицина(читай бюджет) завинила місту Моршину майже 10тис.грн за лікування хворих. Між іншим, в тому числі і виборців Ярослава Дубневича, а не тільки помічників.
Спеціально для помічників нардепа(читай і для Дубневича) допоможу пояснити, що навіть, якби у Моршині ніхто й ніколи із Самбірського району не лікувався, то від того швидка пального не отримала б. Це абсолютно різні статті фінансування і спеціалісти із формування бюджету району це знають. Проблеми із фінансуванням медицини,освіти, культури загальнодержавні, а не якогось окремо взятого району, навіть, якщо він Самбірський. З 2013 року «швидкі» реформуватимуть і буде зовсім інше фінансування, але це окрема тема до розмови.
Ну і вже зовсім безглуздо пролунало з вуст нардепа звинувачення на адресу Івана Білака, що він вчасно не підписав розпорядження для "казначейства" і «школярики» не було чим заправляти. По-перше не міг цього зробити фізично, бо був у відпустці на тих же виборах де й Ярослав Дубневич, а по-друге жодному "казначейству" голова РДА не указ і це вже нардеп мав би знати. Гроші на бензин для «школяриків» давав і Білак, і Дубневич, точно знаємо.

 

Раджу Ярославу Дубневичу прискіпливіше перевіряти матеріали, які подають помічники, або задуматися, яку мету вони переслідують. Звісно, це в тому випадку, якщо він сам у цьому зацікавлений. Не можу втриматися від цитати покійного губернатора Степана Сенчука - "не шукайте хлопці казінаки в носі, а засучіть рукави і працюйте", мудрий був чоловік.

 

Коментарі  

стає тепліше
+1 # стає тепліше 19.11.2012, 20:42
Дякуючи Йосипу все стає на свої місця, принаймі зрозуміліше: отже, районний бюджет на 2012 рік зменшений від формули на 20 тис. грн і ця сума перейшла на Моршин. Все заради того, щоб пролікувати 12 "хворих". Тепер зясувалося, що 20 тис. виявилося замало на 12 чоловік - треба ще додати 10 тис. грн. Питання залишилося наступне: хто ці 12 осіб міста і району? Сироти? Малозабезпечені ? А якщо такі як Білак чи геній, котрий придумав ту схему 10 років тому - то невже не могли собі купити путівки на курорт?
Відповісти
Стає нехзрозумілим
+1 # Стає нехзрозумілим 20.11.2012, 13:47
Знов незрозуміло, скільки коштує людське життя. Можна сказати що десь бідон материнського молока за 1 літру ну по 6 грн. + роди 4000 грн.
і Так діалі
На мою думку це взагалі не гроші.
Але все таки цікаво знати хто ті 12 чоловік. Напевне Копиляк, Кімак, Іваничук, Тимців, Чаплінський і так далі.
Знаючі продовжте цей список.
Відповісти
bin
+1 # bin 20.11.2012, 13:52
йосип правий дубневичі не вміють ні читати ні писати. тільки 10тис перерахували, а ще десять зависли. І не на курорт а в лікарню. Нехай Дубневич своїх помічників відправить на курорт аби мозги провітрили.
Відповісти
geico
0 # geico 20.02.2018, 23:36
car insurance quotes florida safe auto insurance company car insurance quote amica car insurance: carinsurancequote.us.com
Відповісти

Додати коментар


Захисний код
Оновити

РАДІО ЛЕВ (тестуємо)

Loading ...

Loading ...
Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime Web Proxy

Стисло

Статистика

Користувачі
31
Статті
1111
Перегляди статей
3121759

На сайті 99 гостей та користувачі відсутні

FB
G+