Передкарпатська правда

  

Чечетов руками Костюка хоче покерувати самбірськими газетами

Михайло Чечетов стурбований політизацією самбірських газет. На адресу Самбірських районної та міської рад надійшов лист із Львівської ОДА, щодо звернення народного депутата України Михайла Чечетова з приводу політизації місцевих газет. Міської ради «Новини Самбора» та районної ради «Голос Самбірщини».
Річ у тім, що троє жителів Самбірщини обурені діями редакторів місцевих газет та звинувачують їх у «політичній залежності від опозиційних політичних партій, відсутності матеріалів відносно Президента України В.Януковича та уряду, коли так багато ними зроблено для народу та держави» - йдеться у листі на імя нардепа Михайла Чечетова.
У цьому ж листі, підписанти звинувачують місцевих журналістів у «закликах в своїх газетах населення проти діючого народом обраного Президента та явну дискредитацію уряду, до війни та пролиття людської крові». «Самбірська трійка» «вимагає від Президента України Віктора Януковича, обєднати журналістські колективи газет «Новини Самбора» та «Голос Самбірщини» в один колектив з метою економії державних грошей. Створити єдину газету м.Самбора та району під назвою «Самбірщина».

 

 

Михайло Чечетов перейнявся таким зверненням та просить голову ЛОДА Михайла Костюка «розглянути порушені у колективному зверненні питання по суті». Щоправда заступник Михайла Костюка О.Рудницький, більш грамотний за нардепа і у своєму листі пропонує обговорити питання з депутатським корпусом міської та районних рад.
Самбірські газети є комунальною власністю і якщо «самбірська трійка» мислячи категоріями минулого, називаючи їх державними, то нардеп мав би це знати .

Серед депутатів міської ради немає жодного регіонала, а у районній раді їх декілька та і то, за підсумками знакових голосувань, займають державницьку позицію. Звинувачувати журналістів в тому, що вони висвітлюють позицію громади району, яка делегувала до рад представників опозиції смішно. Хіба що, це якась нова політика регіоналів по відношенню до місцевої преси після виборів. Поживемо побачимо. Наразі цікаво, яка буде реакція місцевих депутатів на такий опус одіозного Михайла Чечетова.

 

 

 

 

 

Агенство з працевлаштування profitwork

Стисло

Громадська інформаційно-розслідувальна мережа
Канал не знайдено
LimNet Локальні інформаційні мережі

Статистика

Користувачі
34
Статті
1500
Перегляди статей
4221022

На сайті 29 гостей та користувачі відсутні

FB
G+