Передкарпатська правда

  

Місцеві сесії

Депутати Старосамбірської міської ради заборонили рубати ліс на підпорядкованій території

Заборонити рубки лісів на території Старосамбірської міської ради – таке рішення прийняли депутати на позачерговій сесії 28 лютого 2018 року".  "Заборонити проведення рубок лісів на території Старосамбірської міської ради без попереднього проведення слухань за участю представників Старосамбірського дочірного ЛГП «Галсільлісу», депутатського корпусу та членів виконавчого комітету міської ради, громадськості міста щодо потреби проведення таких рубок, планового обсягу вирубаної деревини, кварталу де проводиться рубка, місця розташування складів де проводитиметься погрузка деревини, відновлення та ремонт комунальних доріг, які будуть використовуватись для вивезення деревини, екологічної доцільності та умов збереження природи. У разі спроби проведення таких рубок без попереднього публічного обговорення Старосамбірська міська рада буде змушена вжити заходів публічного реагування із залученням журналістів та громадськості", - пишуть "Самбірські вісті".

Детальніше: Депутати Старосамбірської міської ради...

ХХХІІ сесія Самбірської міської ради VII демократичного скликання

This text will be replaced

З нагоди другої річниці правління Юрій Гамар отримав одразу трьох заступників

                                                  

Вчора, 14 листопада, 30-та позачергова сесія Самбірської міської ради затвердила одразу трьох заступників міського голови Самбора. У неділю, 12 листопада, минуло два роки як Юрій Гамар приступив до виконання обовязків міського голови Самбора. Практично за рік часу він позбувся трьох заступників та секретаря ради з якими розпочинав кермувати містом. Понад рік працював практично в одноосібному режимі. Віднині матиме заступників. Залишається вакантною посада секретаря ради. Отже, гуманітарною сферою опікуватиметься помічник народного депутата України Андрія Лопушанського Ігор Несторак, органами виконавчої влади Самбірського міськвиконкому заопікується полковник СБУ у відставці Олександр Буйвал, а справами міськвиконкому керуватиме педагог Ігор Войтко.

Детальніше: З нагоди другої річниці правління Юрій...

У Самборі зросла оплата за проїзд. Найбільше потерпіли жителі вулиці Снігурського

У цьому році тарифи на проїзд у місті Самборі зросли вже вдруге. На початку року оплата становила 4 грн., згодом стало 5 грн, тепер потрібно заплатити 6 грн. А з пасажирів які їдуть до вулиці Снігурського беруть 7 грн. Цю проблему порушив на сесії Самбірської міської ради депутат Роман Барна. В обговоренні депутат Світлана Дудко прояснила ситуацію. Мовляв у місті немає громадського транспорту. Автобуси, буси і маршрутки функціонують в режимі приміських перевезень. А тому, міська рада немає ніякого впливу на формування тарифів на перевезення містян. Для формування міських маршрутів потрібно оголошувати конкурс, тендер і таке інше. Ця процедура займе рік часу, - пояснила депутат. Інший депутат, Василь Спаньчак, який має досвід у перевезенні пасажирів, пояснив, що аби прискорити вирішення проблеми потрібно просто звернутися до директора Самбірського АТП Івана Романяка та попросити його проявити добру волю і зменшити оплату за проїзд. Міський голова Юрій Гамар повідомив депутатам, що розмова з Іваном Романяком вже відбулася, але через службову зайнятість він не зміг прийти на сесію міської ради. Зробить це іншого разу, у будь-який час зручний для депутатів і розтлумачить їм тарифну політику АТП. Депутат Роман Барна не вгавав. Він апелював до здорового глузду. Мовляв, усі пасажири міста, незалежно від того, їдуть вони одну зупинки, чи до кінцевої, платять 6 грн. і лише жителі вулиці Снігурського змушені платити 7 грн..

Детальніше: У Самборі зросла оплата за проїзд....

Стисло

Громадська інформаційно-розслідувальна мережа

Статистика

Користувачі
33
Статті
1266
Перегляди статей
3888824

На сайті 76 гостей та користувачі відсутні

FB
G+