Передкарпатська правда

  

Місцеві сесії

ХХХІІ сесія Самбірської міської ради VII демократичного скликання

This text will be replaced

З нагоди другої річниці правління Юрій Гамар отримав одразу трьох заступників

                                                  

Вчора, 14 листопада, 30-та позачергова сесія Самбірської міської ради затвердила одразу трьох заступників міського голови Самбора. У неділю, 12 листопада, минуло два роки як Юрій Гамар приступив до виконання обовязків міського голови Самбора. Практично за рік часу він позбувся трьох заступників та секретаря ради з якими розпочинав кермувати містом. Понад рік працював практично в одноосібному режимі. Віднині матиме заступників. Залишається вакантною посада секретаря ради. Отже, гуманітарною сферою опікуватиметься помічник народного депутата України Андрія Лопушанського Ігор Несторак, органами виконавчої влади Самбірського міськвиконкому заопікується полковник СБУ у відставці Олександр Буйвал, а справами міськвиконкому керуватиме педагог Ігор Войтко.

Детальніше: З нагоди другої річниці правління Юрій...

У Самборі зросла оплата за проїзд. Найбільше потерпіли жителі вулиці Снігурського

У цьому році тарифи на проїзд у місті Самборі зросли вже вдруге. На початку року оплата становила 4 грн., згодом стало 5 грн, тепер потрібно заплатити 6 грн. А з пасажирів які їдуть до вулиці Снігурського беруть 7 грн. Цю проблему порушив на сесії Самбірської міської ради депутат Роман Барна. В обговоренні депутат Світлана Дудко прояснила ситуацію. Мовляв у місті немає громадського транспорту. Автобуси, буси і маршрутки функціонують в режимі приміських перевезень. А тому, міська рада немає ніякого впливу на формування тарифів на перевезення містян. Для формування міських маршрутів потрібно оголошувати конкурс, тендер і таке інше. Ця процедура займе рік часу, - пояснила депутат. Інший депутат, Василь Спаньчак, який має досвід у перевезенні пасажирів, пояснив, що аби прискорити вирішення проблеми потрібно просто звернутися до директора Самбірського АТП Івана Романяка та попросити його проявити добру волю і зменшити оплату за проїзд. Міський голова Юрій Гамар повідомив депутатам, що розмова з Іваном Романяком вже відбулася, але через службову зайнятість він не зміг прийти на сесію міської ради. Зробить це іншого разу, у будь-який час зручний для депутатів і розтлумачить їм тарифну політику АТП. Депутат Роман Барна не вгавав. Він апелював до здорового глузду. Мовляв, усі пасажири міста, незалежно від того, їдуть вони одну зупинки, чи до кінцевої, платять 6 грн. і лише жителі вулиці Снігурського змушені платити 7 грн..

Детальніше: У Самборі зросла оплата за проїзд....

Самбірська міська рада закликає продовжити мораторій на продаж земель на 5 років

Вчора, 21 березня, депутати Самбірської міської ради звернулися до Президента України, голови Верховної ради України, прем’єр-міністра України з настійною вимогою:

- вжити всіх необхідних заходів для недопущення скасування мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення;

- не допустити створення механізмів, що дозволяють торгувати землею сільськогосподарського призначення в обхід мораторію, зокрема за допомогою ухвалення закону про обіг сільськогосподарських земель, яким пропонується де-факто торгувати землею вже з 1 липня 2017 року.

- продовжити на 5 років мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення в Україні, розробити практичні механізми стимулювання і розвитку фермерських господарств, малого і середнього бізнесу в аграрній сфері. 

Детальніше: Самбірська міська рада закликає...

РАДІО ЛЕВ (тестуємо)

Loading ...

Loading ...
Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime Web Proxy

Стисло

Статистика

Користувачі
31
Статті
1111
Перегляди статей
3120294

На сайті 127 гостей та користувачі відсутні

FB
G+