Передкарпатська правда

  

Місцеві сесії

Самбірських депутатів надихала професор і ганив мер

Сьогодні, 24 липня, повинна була б відбутися позачергова сесія Самбірської міської ради. У порядку денному було кілька нагальних питань життєдіяльності міста та чергове обговорення проблеми єврейського кладовища. Для кворуму забракло одного міського обранця. Чекали понад дві години та не дочекалися. 

Член єврейської делегації, яка прибула для обговорення проекту дизайну єврейського цвинтаря, професор Католицького університету з Америки(США) Кузевич, користуючись моментом виступила перед присутніми депутатами і у своєму виступі надихала обранців до швидшої співпраці. Пані професор переконувала депутатів, що чим швидше просуватиметься проект дизайну тим буде краще, а для вдосконалення проекту ще буде безліч нагод.

Натомість міський голова Самбора Юрій Гамар ганьбив відсутніх депутатів. Йшлося про дві депутатські фракції - БПП та Народний контроль. Через відсутність депутатів із цих фракцій міська рада не може розпочати створення Інклюзивно-ресурсного центру (ІРЦ) для дітей з особливими потребами. Внести зміни до міського бюджету.Слід зазначити, що для ІРЦ передбачені кошти в обласному бюджеті, якими місто не зможе користуватися без відповідного рішення міської ради, а Перше вересня не за горами.

Детальніше: Самбірських депутатів надихала...

Депутати Старосамбірської міської ради заборонили рубати ліс на підпорядкованій території

Заборонити рубки лісів на території Старосамбірської міської ради – таке рішення прийняли депутати на позачерговій сесії 28 лютого 2018 року".  "Заборонити проведення рубок лісів на території Старосамбірської міської ради без попереднього проведення слухань за участю представників Старосамбірського дочірного ЛГП «Галсільлісу», депутатського корпусу та членів виконавчого комітету міської ради, громадськості міста щодо потреби проведення таких рубок, планового обсягу вирубаної деревини, кварталу де проводиться рубка, місця розташування складів де проводитиметься погрузка деревини, відновлення та ремонт комунальних доріг, які будуть використовуватись для вивезення деревини, екологічної доцільності та умов збереження природи. У разі спроби проведення таких рубок без попереднього публічного обговорення Старосамбірська міська рада буде змушена вжити заходів публічного реагування із залученням журналістів та громадськості", - пишуть "Самбірські вісті".

Детальніше: Депутати Старосамбірської міської ради...

ХХХІІ сесія Самбірської міської ради VII демократичного скликання

This text will be replaced

З нагоди другої річниці правління Юрій Гамар отримав одразу трьох заступників

                                                  

Вчора, 14 листопада, 30-та позачергова сесія Самбірської міської ради затвердила одразу трьох заступників міського голови Самбора. У неділю, 12 листопада, минуло два роки як Юрій Гамар приступив до виконання обовязків міського голови Самбора. Практично за рік часу він позбувся трьох заступників та секретаря ради з якими розпочинав кермувати містом. Понад рік працював практично в одноосібному режимі. Віднині матиме заступників. Залишається вакантною посада секретаря ради. Отже, гуманітарною сферою опікуватиметься помічник народного депутата України Андрія Лопушанського Ігор Несторак, органами виконавчої влади Самбірського міськвиконкому заопікується полковник СБУ у відставці Олександр Буйвал, а справами міськвиконкому керуватиме педагог Ігор Войтко.

Детальніше: З нагоди другої річниці правління Юрій...

Добробуд Сколе деревяний зруб

Стисло

Громадська інформаційно-розслідувальна мережа
Канал не знайдено
LimNet Локальні інформаційні мережі

Статистика

Користувачі
34
Статті
1500
Перегляди статей
4220111

На сайті 40 гостей та користувачі відсутні

FB
G+