Передкарпатська правда

  

У Самборі зросла оплата за проїзд. Найбільше потерпіли жителі вулиці Снігурського

У цьому році тарифи на проїзд у місті Самборі зросли вже вдруге. На початку року оплата становила 4 грн., згодом стало 5 грн, тепер потрібно заплатити 6 грн. А з пасажирів які їдуть до вулиці Снігурського беруть 7 грн. Цю проблему порушив на сесії Самбірської міської ради депутат Роман Барна. В обговоренні депутат Світлана Дудко прояснила ситуацію. Мовляв у місті немає громадського транспорту. Автобуси, буси і маршрутки функціонують в режимі приміських перевезень. А тому, міська рада немає ніякого впливу на формування тарифів на перевезення містян. Для формування міських маршрутів потрібно оголошувати конкурс, тендер і таке інше. Ця процедура займе рік часу, - пояснила депутат. Інший депутат, Василь Спаньчак, який має досвід у перевезенні пасажирів, пояснив, що аби прискорити вирішення проблеми потрібно просто звернутися до директора Самбірського АТП Івана Романяка та попросити його проявити добру волю і зменшити оплату за проїзд. Міський голова Юрій Гамар повідомив депутатам, що розмова з Іваном Романяком вже відбулася, але через службову зайнятість він не зміг прийти на сесію міської ради. Зробить це іншого разу, у будь-який час зручний для депутатів і розтлумачить їм тарифну політику АТП. Депутат Роман Барна не вгавав. Він апелював до здорового глузду. Мовляв, усі пасажири міста, незалежно від того, їдуть вони одну зупинки, чи до кінцевої, платять 6 грн. і лише жителі вулиці Снігурського змушені платити 7 грн..

І справді пояснити це важко, адже всі містяни мають одинакові права. Сподіваємось, що у Івана Романяка є вагомі аргументи, аби пояснити депутату таку дискримінацію його виборців.

До речі таксисти беруть оплату за проїзд у межах міста 35 грн, а коли кажеш що на Лопухівку(вул.Снігурського) то вже правлять 50 грн..

Слід зазначити, що у Львові плата за проїзд у межах міста становить 4 грн. Зараз ведеться обговорення підвищення тарифів на проїзд до 6 грн. у новому 2018 році. Правда, все це робиться бублічно за участю депутатів міста, перевізників, громадськості, ЗМІ.

Самбірське АТП піднімає тарифи на проїзд на власний розсуд, шито-крито і без жодних пояснень. Цікаво, що львівські тарифи формуються як на маршрутне таксі, тобто зупинка на вимогу пасажира у будь-якому місці. У Самборі перевізники зупиняються тільки на стаціонарних зупинках, але вже сьогодні дорожче як у Львові.

Залишається чекати, що Іван Романяк знайде час, а депутатам міської ради буде зручно, аби зустрітися та вирішити проблему самбірчан. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

РАДІО ЛЕВ (тестуємо)

Loading ...

Loading ...
Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime Web Proxy

Стисло

Статистика

Користувачі
31
Статті
1111
Перегляди статей
3120275

На сайті Один гість та користувачі відсутні

FB
G+