Передкарпатська правда

  

З нагоди другої річниці правління Юрій Гамар отримав одразу трьох заступників

                                                  

Вчора, 14 листопада, 30-та позачергова сесія Самбірської міської ради затвердила одразу трьох заступників міського голови Самбора. У неділю, 12 листопада, минуло два роки як Юрій Гамар приступив до виконання обовязків міського голови Самбора. Практично за рік часу він позбувся трьох заступників та секретаря ради з якими розпочинав кермувати містом. Понад рік працював практично в одноосібному режимі. Віднині матиме заступників. Залишається вакантною посада секретаря ради. Отже, гуманітарною сферою опікуватиметься помічник народного депутата України Андрія Лопушанського Ігор Несторак, органами виконавчої влади Самбірського міськвиконкому заопікується полковник СБУ у відставці Олександр Буйвал, а справами міськвиконкому керуватиме педагог Ігор Войтко.

З нагоди двох років правління мер привітав депутатів та зазначив, що незважаючи на те, що їм пророкували півроку правління, місто живе і процвітає уже третій рік.

Слід зазначити, що Юрій Гамар має ексклюзивний досвід річного управління містом обласного підпорядкування практично в одноособовому режимі. В майбутньому може ділитися досвідом з колегами, читати лекції і навіть писати наукову працю на цю тематику. Однак, факт залишається фактом - місто живе, а Юрій Гамар міський голова.

Вчорашній сесійний день мав би запамятатися депутатам й таким трафунком, як за півдня мона відбути дві позачергові сесісії міської ради і тричі співати гімн Країни, закриваючи 30-ту позачергову та відкриваючи і закриваючи 31-у позачергову чергову сесію.

На 31-й позачерговій сесії депутати затвердили забезпечення програми сповіщення населення у надзвичайних ситуаціях.

На світлинах: зліва направо Ігор Несторак, Ігор Войтко. Як і очікували фото полковника СБУ Олександра Буйвала знайти не вдалося.

 

 

 

 

 

 

 

Добробуд Сколе деревяний зруб

Стисло

Громадська інформаційно-розслідувальна мережа
Канал не знайдено
LimNet Локальні інформаційні мережі

Статистика

Користувачі
34
Статті
1496
Перегляди статей
4190811

На сайті 40 гостей та користувачі відсутні

FB
G+