Передкарпатська правда

  

Колишнього голову Ралівської сільради підозрюють у земельних махінаціях

Як встановили працівники Управління захисту економіки у Львівській області, внаслідок незаконних дій екс-голови Ралівської сільської ради, із власності 15 громадян було незаконно вилучено 1,7 га землі. Збитки, завдані власникам, оцінені у майже 940 тисяч гривень. Відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем) та ч.2 ст.366 (службове підроблення) КК України. Протиправні дії голова вчинив в інтересах одного з ТзОВ, якому для провадження господарської діяльності необхідна була земельна ділянка площею не менше ніж 20 гектарів.

Для вирішення цього питання голова ініціював та провів громадські слухання та інші необхідні процедури, в результаті чого рішенням сільської ради були затверджені акти вилучення ділянок, які нібито були надані громадянам у користування. Це рішення стало підставою для передачі ділянок в оренду ТзОВ.

Проте правоохоронці встановили, що частина земельних ділянок площею 1,7 га перебувають не у користуванні, а у власності 15 громадян, а у документах, які подав голова, було завідомо неправдиво відображено дані про їх правовий статус, тому процедура їх вилучення повинна була бути іншою та не допускалася без згоди власника. Невдовзі матеріали кримінального провадження будуть скеровані на розгляд суду.

 

Kluch Mobile Польські сім картки

Стисло

Громадська інформаційно-розслідувальна мережа
Канал не знайдено
LimNet Локальні інформаційні мережі

Статистика

Користувачі
34
Статті
1500
Перегляди статей
4221352

На сайті 27 гостей та користувачі відсутні

FB
G+