Передкарпатська правда

  

Звернення МИХАЙЛА КОВАЛІВА до виборців

Ваша підтримка - наша спільна перемога
Як кандидат на посаду голови Воютицької ОТГ звертаюся до Вас від імені тих, хто пройшов Майдан, пекло українсько-московської війни, а зараз бореться із корупційним режимом олігархів на всіх рівнях, які відібрали у народу все, що тільки можна, кинувши нас на поталу виживання.
У потенційно найбагатшій країні Європи, яка може прогодувати півсвіту своїми врожаями - народ животіє. Процвітає корупція. Місцеві князьки збагачуються, а народ виживає на останні копійки. Втрачає надію в завтрашній день.
Іде війна. Звичайні люди інколи останнє жертвують для хлопців на передовій. Сільські хлопці власними грудьми зупинили московську навалу, а олігархи та місцеві скоробагатьки наживаються, набивають власні кишені, їхні чада відсиджуються в тилу по барах. Хіба за це ми стояли на Майдані? Хіба за таке життя ваші сини, брати, внуки пролили кров, ставши на прю із московською ордою.
Ми перемогли на Майдані, зупинили москалів і я вирішив відстоювати людей у громадах на місцях. Спершу у районній , а тепер в обласній раді. Доклав чимало зусиль на боротьбу з корупцією і тими, хто обкрадає нас з вами. Працюю в аграрній комісії. Ініціював програми для розвитку села, покращення життя людей, які важко там працюють.


Та виявилося, що в першу чергу з того користають для свого збагачення місцеві шахраї, які наближені до влади. Зрозумів, що наводити порядок потрібно на місцевому рівні. Озирніться навколо себе і Ви зрозумієте, що ваш односельчанин, отримавши будь-яку посаду, вже за кілька років будує хату, відкриває магазин, купує машину, значно покращується життя його кумів і сватів. Ось тут і заритий корінь зла. Вчорашня наша рівня, дорвавшись до влади, одразу дбає про власну кишеню, обкрадаючи односельців.
Остаточно зрозумів, що нинішні місцеві вибори - це другий фронт у боротьбі за наш добробут. Тому прийняв рішення кандидувати на посаду голови Воютицької ОТГ. Народне прислів’я каже, що риба гниє з голови. Маю військовий і депутатський досвід, вмію і знаю як навести лад у місцевій владі. Обіцяю, що жодна копійка не осяде в кишенях місцевих злодійчуків. Забезпечу, щоб кожна родина законно отримувала все, що їй належить. У жодному, селі які входять до Воютицької ОТГ, в мене немає рідні, кумів і сватів. Буду чесним і справедливим в рівній мірі до кожної із громад. Ми всі українці і чесним людям нічого ділити.

Вірю в майбутнє України!
Вірю в остаточну Перемогу!
Вірю в заможну Громаду!
Вірю в чесних Людей!

Слава Україні!

Стисло

Громадська інформаційно-розслідувальна мережа
Канал не знайдено

Статистика

Користувачі
33
Статті
1385
Перегляди статей
4063500

На сайті 57 гостей та користувачі відсутні

FB
G+