Передкарпатська правда

  

Депутат від ВО"Батьківщина" просить зупинити ремонт дороги Бориня – Мохнате

Депутат Львівської обласної ради від ВО"Батьківщина" професор Ігор Комарницький просить призупинити ремонт дороги Бориня – Мохнате, - повідомляє Турка-перлина Карпат. Ремонт дороги «Бориня – Мохнате» потрібно призупинити. Про це під час апаратної наради у Львівській ОДА заявив депутат Львівської облради від «Батьківщини» Ігор Комарницький. Він звернувся із такою пропозицією до голови Львівської ОДА Олега Синютки. Депутат заявив, що побував у Турківському районі і до нього з таким проханням звернулись місцеві мешканці. «Люди вдячні керівництву влади за дорогу Бориня – Мохнате. Зараз уже зроблено 2/3 цієї дороги. Люди дуже переживають за цю дорогу і просять заморозити ремонт, законсервувати його, щоб на весну це все не злізло», – сказав Комарницький. Голова Львівської ОДА Олег Синютка відреагував на слова депутата: «Я не можу дати команду законсервувати ремонт дороги».

Водночас очільник області звернувся до керівника Служби автомобільних доріг у Львівській області Руслана Кандибора із проханням взяти під особливий контроль ремонт цього автошляху.

Руслан Кандибор наголосив, що справді щодо цієї ділянки дороги були сумніви щодо покладеної основи дороги, через що проводилась навіть спеціальна експертиза.

Стисло

Громадська інформаційно-розслідувальна мережа
Канал не знайдено

Статистика

Користувачі
33
Статті
1385
Перегляди статей
4063530

На сайті 25 гостей та користувачі відсутні

FB
G+