Передкарпатська правда

  

Бізнес

Старосамбірський район є найгіршим у Львівській області з виконання завдань по осінньому призову

Голова Старосамбірської РДА Орест Бонк провів нараду із комісаром Старосамбірського РВК та керівниками органів місцевого самоврядування з виконання завдань осіннього призову громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України, повідомляє офіційний сайт Старосамбірської РДА

Відкриваючи нараду Орест Бонк зазначив, що на даний час одним з основних питань є виконання планового завдання з осіннього призову громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України.

Військовий комісар Володимир Зайцев довів присутнім виконання планового завдання в розрізі місцевих рад району з осіннього призову.

Із Старосамбірщини направлено у військові частини 9 призовників, ще 2 готові до відправки. Є сільські ради з яких не оповіщено жодного призовника, що вказує на неналежне виконання своїх обов’язків керівниками органів місцевого самоврядування відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 №921 "Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних". Головам місцевих рад району надається військкоматом допомога щодо оповіщення призовників, хоча це безпосередньо обов’язки голів місцевих рад. За неналежне виконання обов’язків передбачена адміністративна відповідальність.

Голова райдержадміністрації Орест Бонк, зазначив, що Старосамбірський район є найгіршим у Львівській області з виконання завдань по осінньому призову на строкову військову службу. Залишилось 2 тижні до завершення призову. Головам місцевих рад необхідно вжити заходи та забезпечити належне виконання планового завдання, потрібно відібрати хоча б по 1 призовнику з кожної ради.

 

 

 

 

 

Стисло

Громадська інформаційно-розслідувальна мережа
Канал не знайдено

Статистика

Користувачі
33
Статті
1385
Перегляди статей
4063537

На сайті 30 гостей та користувачі відсутні

FB
G+