Передкарпатська правда

  

Бізнес

Проблематика та можливості біткойна


У сучасному світі  криптовалюти починають все частіше про себе заявляти. На даний момент криптовалютою №1 є біткойн. З моменту запровадження біткойна,у 2009 році,його цінність та можливість використання значно зросли.Завдяки технології блокчейну, він виглядає досить надійною та надзвичайно прогресивною у перспективі валютою на світовому економічному ринку. Можливості застосування цієї криптовалюти щодня збільшуються. Тому у світ криптовалют вливається щоразу більше людей. Насамперед, біткойн використовується як платіжний та обіговий засіб. Крім того, BTC — це непоганий спосіб інвестування.  Саме він є першопрохідцем, який зараз починає широко використовуватися не лише учасниками криптовалютних спільнот, а й глобальними корпораціями та банками. 

         Не дивлячись на усі переваги біткойна по відношенню до фіатних грошей, мережа криптовалюти поки що далека від ідеальної. Одна із основних проблем - це дороговизна плати за здійснення транзакцій.Висока вартість за оплату транзакції унеможливлює здійснення мікроплатежів у мережі біткойна. Також, попри те, що спочатку він мав чітко окреслений спосіб емісії, з часом, із розвитком мережі, функціональність механізму біткойна дещо змінилася.Тому курс біткойна постійно змінюється і зазнає як різких підйомів до рекордних значень, так і падінь до своїх мінімумів. Стрімкий стрибок у вартості біткойна тримає провідних банкірів центробанків світу насторожі, бо криптовалюти загрожують їхньому контролю над банківськими системами і це може підірвати монетарну політику, до якої вони вдаються, намагаючись тримати під контролем інфляцію. 

Та, не дивлячись на усі проблеми, які зараз стоять перед біткойном, його популярність зростає, а сама криптовалюта все частіше залучається у масовий вжиток, що є великим кроком для розвитку загалом. Проте чим ширше біткойн буде використовуватися, тим більшою є загроза виявлення нових проблем та вразливостей всередині його мережі, які в майбутньому можуть призвести до нових конфліктів у спільноті.

     

 

Стисло

Громадська інформаційно-розслідувальна мережа
Канал не знайдено

Статистика

Користувачі
33
Статті
1385
Перегляди статей
4063661

На сайті 16 гостей та користувачі відсутні

FB
G+