Передкарпатська правда

  

Бізнес

З 5 березня Львівська залізниця змінює розклад електричок

Від понеділка, 5 березня, «Львівська залізниця» змінить розклад руху восьми приміських поїздів, що курсують до Львова. Як повідомила у суботу, 3 березня, прес-служба «Львівської залізниці» йдеться про поїзди «Мостиська Другі–Львів», «Львів–Сянки», «Трускавець-Львів», «Сянки-Львів», «Львів-Мукачево», «Мукачево-Львів» (два поїзди) та «Львів-Лавочне».

Поїзд №6104 Мостиська-ІІ–Львів:

 Мостиська-ІІ відпр. о 04:46 (замість 05:02), Тщинець 04:52-04:53, Мостиська-І 04:59-05:00, Підгать 05:05-05:06, Арламова Воля 05:08-05:09, Хоросниця 05:13-05:14, Заріччя 05:18-05:19, Судова Вишня 05:26-05:27, Княжий Міст 05:30-05:31, Бар 05:35-05:36, Родатичі 05:39-05:40, Вовчухи 05:43-05:44, Братковичі 05:47-05:48, Городок-Львівськ. 05:54-05:55, Кам’янобрід 06:00-06:01, Затока 06:05-06:06, Цунів 06:10-06:11, Мшана 06:16-06:17, Суховоля 06:22-06:23, Зимна Вода 06:26-06:27, Рудно 06:31-06:32, 5-й Парк 06:36-06:37, прибуття до Львова 06:47.

Поїзд №6019 Львів–Сянки:

 Львів відпр. 07:15 (замість 06:38), Скнилів 07:25-07:27, Оброшин 07:33-07:34, Ставчани 07:41-07:43, Містки 07:47-07:48, Любинь Великий 07:54-07:55, Поріччя 07:59-08:00, Комарно 08:05-08:06, Хишевичі 08:11-08:12, Коропуж 08:17-08:20, пл. 39 км 08:26-08:27, Рудки 08:30-08:31, Новосілки 08:34-08:35, Хлопчиці 08:38-08:39, Луки 08:42-08:43, Конюшки 08:46-08:47, Калинів 08:54-08:55, пл. 63 км 09:03-09:04, Самбір 09:1-09:14, пл. 75 км 09:21-09:22, Ваньковичі 09:27-09:28, Турчиновичі 09:31-09:32, Кар`єр-83 км 09:34-09:35, Созань 09:38-09:39, Старий Самбір 09:43-09:44, Терешів Спас 09:50-09:51, Бусовисько 09:56-09:57, Лужок 10:00-10:01, Стрілки 10:06-10:07, Лопушанка 10:11-10:12, Ясениця 10:19-10:20, Розлуч 10:26-10:27, Волосянка 10:30-10:31, Бойківська 10:35-10:36, В. Явора 10:39-10:40, Явора 10:44-10:45, Турка 10:52-10:53, Н. Яблонька 10:57-10:58, Яблонька 11:02-11:03, Турочки 11:09-11:10, Соколики 11:18-11:19, Беньова 11:26-11:27, прибуття у Сянки 11:36.

Поїзд №6014 Трускавець–Львів: 

до Стрия – згідно з розкладом, Стрий 19:57-20:17, Угерсько 20:25-20:26, П`ятничани 20:30-20:31, Більче 20:35-20:36, Пісочна 20:43-20:44, Миколаїв-Дністр. 20:51-20:53, Задорожна 20:58-20:59, Черкаси Дн. 21:03-21:04, Дмитрія 21:08-21:09, Щирець-1 21:12-21:13, Щирець-ІІ 21:16-21:17, Семенівка 21:22-21:23, Пустомити 21:27-21:28, Глинна-Наварія 21:32-21:33, Оброшин 21:41-21:42, Скнилів 21:48-21:50, прибуття до Львова 22:00.

Поїзд №6018 Сянки–Львів:

 до Самбора – згідно з розкладом, Самбір 07:20-07:28, пл. 63 км 07:33-07:34, Калинів 07:42-07:43, Конюшки 07:48-07:49, Луки 07:52-07:53, Хлопчиці 07:56-07:57, Новосілки 08:00-08:01, Рудки 08:07-08:08, пл.39 км 08:11-08:12, Коропуж 08:19-08:22, Хишевичі 08:26-08:27, Комарно 08:33-08:34, Поріччя 08:40-08:41, Любинь Великий 08:47-08:49, Містки 08:55-08:56, Ставчани 09:01-09:02, Оброшин 09:10-09:11, Скнилів 09:18-09:20, прибуття до Львова 09:30.

Поїзд №7001 Львів–Мукачево:

 Львів відпр. 07:42 (замість 07:15), Скнилів 07:51, Оброшин 07:55, Глинна-Наварія 07:59, Пустомити 08:01-08:02, Щирець-ІІ 08:07, Миколаїв-Дністр. 08:22-08:24, Пісочна 08:30, Більче 08:34, Стрий 08:45-08:47, Конюхів 08:56, Любинці 09:02, Верх. Синьовидне 09:10, Сколе 09:17-09:19, Гребенів 09:29-09:30, Тухля 09:41-09:42, Славське 09:54-09:57, Лавочне 10:10-10:12, Бескид 10:22, Скотарське 10:35-10:38, Воловець 10:48-10:49, Вовчий 11:10, Свалява 11:20-11:23, Карпати 11:33-11:34, Кольчино 11:45, прибуття в Мукачево 11:51.

Поїзд №7002 Мукачево–Львів: 

Мукачево відпр. 17:18 (замість 16:39), Кольчино 17:25, Карпати 17:33-17:34, Свалява 17:44-17:46, Вовчий 17:57, Воловець 18:17-18:19, Скотарське 18:29-18:30, Бескид 18:41, Лавочне 18:51-18:52, Славське 19:03-19:05, Тухля 19:17-19:18, Гребенів 19:28-19:29, Сколе 19:39-19:40, Верх. Синьовидне 19:48, Любинці 19:56 Конюхів 20:01, Стрий 20:08-20:10, Більче 20:22, Пісочна 20:26, Миколаїв-Дністр. 20:32-20:34, Щирець-ІІ 20:50, Пустомити 20:56-20:57, Глинна-Наварія 21:01, Оброшин 21:06, Скнилів 21:12, прибуття до Львова 21:23.

Поїзд №6188 Мукачево–Львів:

 Мукачево відпр. 11:33 (замість 11:35), Мукачево-Прилад. 11:36-11:37, Кольчино 11:43-11:46, пл. Чинадієво 11:51-11:52, Чинадієво 11:55-11:56, Карпати 12:01-12:02, Пасіка 12:05-12:06, Драчино 12:10-12:11, Свалява 12:16-12:18, Неліпино 12:22-12:23, Сасівка 12:26-12:27, Вовчий 12:34-12:35, пл.1663 км 12:42-12:43, Занька 12:48-12:49, Яблунів 12:55-12:56, Воловець 13:03-13:05, Гукливий 13:11-13:12, Скотарське 13:16-13:17, Бескид 13:29-13:30, Опорець 13:35-13:36, Лавочне 13:43-13:45, далі – згідно з діючим розкладом.

Поїзд №6165 Львів–Лавочне:

 до Миколаєва-Дністр. – згідно з розкладом, Миколаїв-Дністр. 19:36-19:38, Пісочна 19:46-19:47, Більче 19:54-19:55, П`ятничани 19:59-20:00, Угерсько 20:05-20:06, Стрий 20:15-20:25, далі – згідно з діючим розкладом.

Нагадаємо, з понеділка також тимчасово знімуть з рейсу  електричку Львів – Сянки, яка вирушає зі Львова о 12:38 (6023), а з Сянок у зворотному напрямку – о 17:28 (6024).

Потяг поїде у Київ на капітальний ремонт.

Про це повідомляють у прес-службі “Львівської залізниці”.

Добробуд Сколе деревяний зруб

Стисло

Канал не знайдено
LimNet Локальні інформаційні мережі

Статистика

Користувачі
34
Статті
1492
Перегляди статей
4184899

На сайті 28 гостей та користувачі відсутні

FB
G+