Передкарпатська правда

  

Бізнес

Підприємцям спростили роботу з фіскальними чеками

Підприємцям відтепер не доведеться щоденно вклеювати фіскальні звітні чеки в розрахункові книжки, а також спрощено порядок реєстрації касових апаратів.

Як повідомляє «Урядовий портал», набув чинності наказ Міністерства фінансів №773, який передбачає зміни до порядків реєстрації та застосування РРО (реєстраторів розрахункових операцій, тобто касових апаратів), реєстрації та ведення розрахункових книжок та КОРО (книг обліку розрахункових операцій), а також порядку опломбування РРО.

«Дотепер підприємці, щоб зареєструвати касовий апарат, витрачали не тільки гроші, але й час – у середньому п’ять днів, а це простій у роботі і недоотриманий дохід. Новий порядок реєстрації спрощує цей процес», – повідомляють в уряді.

Зазначено, що ДФС створює реєстр екземплярів РРО та реєстр центрів сервісного обслуговування, які міститимуть усю необхідну інформацію про РРО. Це дасть можливість суб’єктам – власникам РРО реєструвати їх в один крок за один день, подавши лише одну заяву за спрощеною формою.

Наказ скасовує також вимогу вклеювати звітні чеки в книгу КОРО наприкінці кожного дня.

«Більше того, відтепер підприємці зможуть не використовувати книги КОРО, але, якщо касовий апарат зламався або відсутня електроенергія, він зобов’язаний припинити продаж або надання послуг до відновлення роботи РРО», – йдеться в повідомленні.

Стисло

Громадська інформаційно-розслідувальна мережа
Канал не знайдено

Статистика

Користувачі
34
Статті
1447
Перегляди статей
4119560

На сайті 18 гостей та користувачі відсутні

FB
G+