Передкарпатська правда

  

Бізнес

Народні обранці Старосамбірського району стали на захист рідної мови

Сьогодні, 5 липня, відбулася позачергова сесія Старосамбірської районної ради на захист української мови. У роботі сесії взяли участь 23 сільські, селищні та міські ради району, загалом біля 2-х тисяч депутатів різних рівнів та скликань, політичних і громадських діячів, всіх небайдужих. Депутати одностайно проголосували за Відозву до українського народу із закликом відстояти рідну мову, Звернення до Президента ветувати горезвісний закон та покарати порушників Конституції, Звернення до всіх місцевих рад про визнання незаконності прийняття цього закону та окремо до мешканців Києва, які родом з району, із закликом всебічної підтримки акцій протесту у Києві.У своїх виступах керівники депутатських фракцій, голови місцевих рад, представники політичних та громадських організацій закликали до єднання і спільного протистояння загрозі українській мови. Керівник фракції ВО"Свобода" Мирон Пацай закликав місцевих регіоналів самоліквідуватися, дорікнув голові райради Володимиру Горбовому за співпрацю з регіоналами, а депутату Михайлу Гичці за непатріотичні голосування в облраді.

Натомість відзначив патріотизм іншого депутата облради Юрія Войтіва. Представник "НУ" Семен Цебак звинуватив керівництво району у нещирості в відстоюванні рідної мови, мовляв "тримають дулю в кишені" і закликав негайно їхати на Київ. Член ПР, голова Старосамбірської РДА Володимир Цегенько запевнив, що вони єдині із земляками в боротьбі за українську мову, обіцяв боротися в середині партії і висловити свою позицію на зїзді ПР, а за парламентську фракцію йому стидно.

Голова районної ради Володимир Горбовий повідомив присутнім, що під час сесії ведеться збір підписів на захист рідної мови та запис охочих їхати на протестні акції до Києва.

 

Агенство з працевлаштування profitwork

Стисло

Канал не знайдено
FB
G+

LimNet Локальні інформаційні мережі

На сайті 59 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
1543
Перегляди статей
4307870