Передкарпатська правда

  

Бізнес

Тернавська сільська рада у Старосамбірському районі може отримати мільйонні інвестиції, а може не отримати нічого

Практично кожна громада, сільська рада, чи майбутня ОТГ у благодатній Україні мають достатні ресурси для власного саморозвитку. У кого нафтові гойдалки, чи газова труба, у якійсь громаді є щебінь, чи пісок, у когось ліс, або АЗС, у когось стави і озера. Одне слово, потрібно лише грамотно цим природним, чи рукотворним багатством розпорядитися, адже на все це ласим оком поглядає бізнес. На цей раз поговоримо про Тернавську сільську раду Старосамбірського району. Старосамбірська районна рада погодила надання приватному підприємству «Транс-Беркут» спеціального дозволу користування надрами з метою видобування суглинків Тернавського родовища, що знаходиться у Старосамбірського району Львівської області на ліцензованій площі 8,65 га.. Запаси суглинків становлять близько 180 тис. кубометрів. Це близько 720 тис. піддонів цегли.

За пропозицією Мирона Пацая районна рада зобовязала приватне підприємство  «Транс-Беркут» укласти рамкову  угоду з сільською радою. Тож, якщо по угоді в бюджет сільради піде лишень 1 грн. із піддона, то громада отримає близько 720 тис.грн.. І, якщо ці кошти вкладе у транскордонні, державні, чи обласні мікропроекти, дольова участь громади у яких станоить  до 25 відсотків фінансування.   То ж сподіваємось всі, що незабаром  вкладення в Тернавську громаду становитиме  майже 3 млн. грн.. Підрахунки нескладні, потрібно лише взяти і зробити.

Подейкують, що цегельня у Тернаві близька до Михайла Гички. Не знаю наскільки, але яко єдиний депутат Львівської обласної ради від Старосамбірського району, пан Гичка мав би заопікуватися цією справою та розтлумачити голові сільської ради, громаді такі речі. Тим паче, що остаточний дозвіл на видобуток суглинків дає обласна рада.

На цегельні у Тернаві працює 15 осіб.

Стисло

Громадська інформаційно-розслідувальна мережа
Канал не знайдено

Статистика

Користувачі
33
Статті
1385
Перегляди статей
4063744

На сайті 30 гостей та користувачі відсутні

FB
G+