Передкарпатська правда

  

Бізнес

Тернавська сільська рада у Старосамбірському районі може отримати мільйонні інвестиції, а може не отримати нічого

Практично кожна громада, сільська рада, чи майбутня ОТГ у благодатній Україні мають достатні ресурси для власного саморозвитку. У кого нафтові гойдалки, чи газова труба, у якійсь громаді є щебінь, чи пісок, у когось ліс, або АЗС, у когось стави і озера. Одне слово, потрібно лише грамотно цим природним, чи рукотворним багатством розпорядитися, адже на все це ласим оком поглядає бізнес. На цей раз поговоримо про Тернавську сільську раду Старосамбірського району. Старосамбірська районна рада погодила надання приватному підприємству «Транс-Беркут» спеціального дозволу користування надрами з метою видобування суглинків Тернавського родовища, що знаходиться у Старосамбірського району Львівської області на ліцензованій площі 8,65 га.. Запаси суглинків становлять близько 180 тис. кубометрів. Це близько 720 тис. піддонів цегли.

За пропозицією Мирона Пацая районна рада зобовязала приватне підприємство  «Транс-Беркут» укласти рамкову  угоду з сільською радою. Тож, якщо по угоді в бюджет сільради піде лишень 1 грн. із піддона, то громада отримає близько 720 тис.грн.. І, якщо ці кошти вкладе у транскордонні, державні, чи обласні мікропроекти, дольова участь громади у яких станоить  до 25 відсотків фінансування.   То ж сподіваємось всі, що незабаром  вкладення в Тернавську громаду становитиме  майже 3 млн. грн.. Підрахунки нескладні, потрібно лише взяти і зробити.

Подейкують, що цегельня у Тернаві близька до Михайла Гички. Не знаю наскільки, але яко єдиний депутат Львівської обласної ради від Старосамбірського району, пан Гичка мав би заопікуватися цією справою та розтлумачити голові сільської ради, громаді такі речі. Тим паче, що остаточний дозвіл на видобуток суглинків дає обласна рада.

На цегельні у Тернаві працює 15 осіб.

 

Коментарі  

Михайло
+1 # Михайло 17.10.2017, 13:19
Та що ви кажете Гичка за державний кошт піаритись огого як може.
Я свої невіддасть ніколи.
То ніяких грошей та ніяких проектів сільска рада за підтримки цегельні Гички не отримає.
А буде так Гичка порішає з областю і гроші дасть область от весь сир бор. А з іншого боку ніяк незрозумію. Як Головний лікар може ще підкеровувати цегольньою ?????
Відповісти

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Стисло

Статистика

Користувачі
31
Статті
1031
Перегляди статей
2895231

На сайті 130 гостей та користувачі відсутні

FB
G+