Передкарпатська правда

  

Освіта

У Турківському і Старосамбірському районах найбільше шкіл з виходками

Станом на 1 січня 2017 року у Львівській області було 57 шкіл в яких не створені належні умови для здобуття освіти дітьми(туалети на вулиці). Цьогоріч в програмі розвитку освіти Львівщини було передбачено два мільйони гривень на облаштування внутрішкільних туалетів за умови співфінансування районними радами(50 на 50%). Станом на сьогоднішній день в райони скерували 1,6 млн грн. Залишилося 400 тисяч, які не змогли використати, оскільки райони не мали можливості співфінансувати. На кінець року залишився 31 об’єкт, де не розпочиналися роботи, і 26 об’єктів, де закінчено (може, якоюсь мірою ще не закінчено повністю), або проводилися ремонтні роботи щодо створення належних умов здобуття освіти дітьми. Із них п’ять шкіл в Старосамбірському районі і п’ять шкіл в Турківському районах Станом на сьогоднішній день 10 шкіл в Старосамбірському районі і 16 шкіл, найбільше, – в Турківському районі не мають сучасних туалетів. Діти бігають до виходків з вигрібними ямами у дощ, сніг, по болоті, на морозі.

Нагадаємо, що засновником навчальних закладів закон України «Про освіту» визначає районну раду або раду відповідного рівня. Це може бути районна рада, це може бути рада об’єднаної територіальної громади.

Засновник приймає рішення про прийняття директора школи, звільнення директора школи, або проведення конкурсу на посаду директора школи, який несе відповідальність за створення належних умов для здобуття освіти дітьми.

Про це розповіла Любомира Мандзій, директорка департаменту освіти і науки ЛОДА Мар’яні Романяк у студії програми «Що не так?», - zaxid.net tv

P.S. Чи знайдуться гроші у бюджетах цих районів наступного року незабаром побачимо, в обласному, цьогоріч, так і не змогли використати всі заплановані кошти через байдужість районних рад. У Турківському районі 16 туалетів, в Старосамбірському районі 10 туалетів, які ще треба зробити

 У Старосамбірському і Турківському районах найбільша кількість шкіл, в яких не створені належні умови для навчання діток.

 26 туалетів ми цього року зробили, 31 туалет – це наша проблема, яку ми згодилися цього року допомагати районам. 5 туалетів в Турківському районі – але ж ще 16 залишилося.

 І половину того кошторису ми готові були профінансувати. Ми так профінансували 21 школу. Станом на сьогоднішній день залишилося 30 шкіл: 10 шкіл в Старосамбірському районі і 16 шкіл, найбільше, – в Турківському районі. П’ять шкіл в Старосамбірському районі і п’ять шкіл в Турківському попали цього року на проведення ремонтних робіт.

Агенство з працевлаштування profitwork

Стисло

Канал не знайдено
FB
G+

LimNet Локальні інформаційні мережі

На сайті 32 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
1544
Перегляди статей
4308868