Передкарпатська правда

  

Освіта

Відділ освіти Старосамбірської РДА повідомляє про вчинення кримінального правопорушення

На адресу молодшого радника юстиції Самбірської місцевої прокуратури Василя Кольченка та прокурора Львівської області Василя Квятківського надійшло повідомлення про вчинення кримінального правопорушення у відділі освіти Старосамбірської районної державної адміністрації, у якому йдеться про службове підроблення документів. У повідомленні освітян перерахована ціла низка документів у яких вони вбачають підробку та фальсифікації, а тому просять прокурорів
внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування за ч.1 ст. 366 КК України стосовно службових осіб відділу освіти Старосамбірської райдержадміністрації.

В рамках досудового розслідування ініціювати перед судом питання проведення експертизи давності (чи відповідає підпис, резолюція, печатка, дата тощо на документі фактичній даті його створення) наступних документів:
- Наказ відділу освіти райдержадміністрації від 15.05.2017 № 125-А/В;
- Заява директора Лаврівського дитячого будинку Яворського Р.В. від 15.05.2017 зареєстрована за № 318/01-18 від 15.05.2017 року;
- Наказ відділу освіти райдержадміністрації від 16.05.2017 № 74-СВ;
- заява Стецик М.Б. від 16.05.2017 року.
Стаття КК України 366 ч.1 передбачає обмеження волі на термін до трьох років з трирічним позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю.
Слід зазначити, що нещодавно за цією статтею (ч. 1 ст. 366 («Службове підроблення») міському голові Хирівської міськради Івану Голубцю та секретарю  Людмилі Кебі оголошено про підозру у вчиненні правопорушення.

Виглядає так, що чиновники Старосамбірського району ініфіковані службовим підробленням. Цікаво чи вилікує цю заразу Самбірська прокуратура у Старосамбірському районі.

Kluch Mobile Польські сім картки

Стисло

Канал не знайдено
FB
G+

LimNet Локальні інформаційні мережі

На сайті 38 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
1544
Перегляди статей
4308822