Передкарпатська правда

  

Самбірщину відвідав представник ЄС в Україні

Сьогодні,  27 липня, на Львівщині з робочим візитом перебував Ендрю Расбаш, керівник програм зовнішньої допомоги представництва ЄС в Україні. Спочатку він завітав у село Унів Перемишлянського району, а відтак у побував у селі Корналовичі Самбірського району.  Метою візиту було ознайомлення  із результатами співпраці громад зі спільним Проектом Євросоюзу та Програми розвитку ООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - 2"(МРГ) .

 

За сприяння Проекту МРГ громадам вдалося самоорганізуватись та спільно визначити пріоритети розвитку своїх сіл. За фінансової допомоги від ЄС та співфінансування з місцевих бюджетів, громади реалізували свої мікро-проекти: енергозбереження у школах сіл Унів та Корналовичі, покращення медичних послуг у сільському фельдшерсько-акушерському пункті села Корналовичі та встановлення вуличного освітлення у селі Унів.

У Корналовичах представників Євросоюзу приймали голова Самбірської РДА Іван Білак та заступник голови Самбірської районної ради Віталій Кімак. В обговоренні реалізації проектів, під час зустрічі із Ендрю Расбашем, взяли участь виконавчий директор Асоціації "Єврорегіон Карпати-Україна" Галина Литвин та голова Старосамбірської районної ради Володимир Горбовий.   

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Стисло

Статистика

Користувачі
13
Статті
920
Перегляди статей
2626339

На сайті 217 гостей та користувачі відсутні

FB
G+

Канал не знайдено