Передкарпатська правда

  

У територіальному виборчому окрузі №125 вибори, мабуть, закінчились

У  Старосамбірському ТВК№125 виявили намір обиратися чи не найбільше олігархів на душу виборця. Всі вони уже відомі і дехто потирав руки від задоволення заробити на виборах у штабі того, чи іншого скоробагатька. Звісно, що дещиця перепадала й пересічному електорату. Інфраструктурі району, церквам тощо. Однак всю цю передвиборчу торгову вакханалію може припинити рішення зїзду ВО”Свобода” про затвердження кандидатом у народні депутати Андрія Тягнибока. Тверезомислячі балатувальники, з точки зору здорового глузду, мали б красиво вийти із гри і потихенько “злити воду”. Хоча їхні штаби навряд чи з цим змиряться і будуть з піною у рота переконувати своїх патронів, що їхні шанси на перемогу не втрачені.  З точки зору заробітчанства їх можна зрозуміти.  Мабуть планували у наступні три місяці відчутно заробити. Час покаже кого і наскільки заславословили власні піарщики і хто наскільки втратив почуття реальності у передвиборчих перегонах.Висунувши рідного брата у мажоритарному окрузі(попри попередні запевнення, що брат на вибори до ВР не піде) Олег Тягнибок та ВО”Свобода” зроблять усе, аби він переміг. Адже прізвище Тягнибок, на думку свободівців,  не може програти апріорі. Тим більше, у такому фактично безпрограшному для ВО”Свобода” окрузі. Одне слово, тут свободівцям іще треба постаратися, щоб програти вибори.

 

Також, можна прогнозувати, що у такий спосіб Олег Тягнибок підстрахувався від передвиборчих сюрпризів з боку влади. У разі не подолання виборчого барєру “Свободою” до парламенту, рідний брат Андрій, депутат-мажоритарник Львівської обласної ради від Сколівщини, завжди зможе уступити округ старшому брату. І в принципі це доволі чесно і природно, тим більше для нечистоплотної української політики.

Всі інші хто залишиться у виборчих перегонах гратимуть за Партію регіонів, яка свого кандидата підтримуватиме за будь-яких умов.

 

 

Коментарі  

Kogel
+9 # Kogel 01.08.2012, 19:03
Свобода переможе однозначно.Тут і до ворожки не ходи.
Відповісти
Віра
+5 # Віра 03.08.2012, 19:34
А шо тут дивного там навіть немає достойних опонентів Андрію Тягнибоку.
Купа грошових мішків, шо йдуть би ше по одному мішку заробити.
Наш народ мудрий!
Тягнибок Переможе!!!!!!! !!!!!!!!!!!11
Відповісти
справжнійнаціоналіст
-2 # справжнійнаціоналіст 05.08.2012, 01:17
Ще одна банда, тепер вже прикриваючись, вишиванками, рветься до влади аби могти красти ше вбільших розмірах і розколювати країну, частиною якої легше було б маніпулювати. Псевдопатріотич на шпана пускає в дію фашистську риторику, яскравим прикладом є вибрик з Гайтаною,є страшилкою для сходу країни,певно тісно працює зПутіним. Тягнибаксу - НІ!
Відповісти
Гриців
0 # Гриців 05.08.2012, 20:06
У Самбірській районній раді Білак вже "прикупив" братів Ковалівих. Свободівські пінкертони продалися за дві з половиною тисячі доларів і вже давно підіграють ПРдунам
Відповісти
Kogel
+6 # Kogel 08.08.2012, 22:27
Сам придумав Грицю.Сам напевно мрієш та ніхто не дає.Незаслужив значить .Старайся ...
Відповісти

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Стисло

Статистика

Користувачі
13
Статті
920
Перегляди статей
2626341

На сайті 219 гостей та користувачі відсутні

FB
G+

Канал не знайдено