Передкарпатська правда

  

Банери

Правда про нагородження «Матерів-героїнь»

На сесії Самбірської районної ради, 3 серпня, депутат-регіонал Іван Гриців зачитав звернення до громадськості району з приводу передвиборчої кампанії Ярослава Дубневича. У якому звинуватив його  в  привласненні ініціативи Президента України Віктора Януковича  «Про відзначення Матерів-героїнь».Дослівна цитата:»Перший тривожний дзвінок пролунав, коли Ярослав Дубневич привласнив собі ініціативу Президента України "Про відзначення "Матерів-героїнь". Використовуючи статус депутата Львівської обласної ради  примащувався до урочистостей з нагоди їхнього відзначення та вручення посвідчень. Зокрема, він заявляв, що це тільки завдяки йому та його звязкам в Адміністрації Президента Матері-героїні отримують допомогу і відповідний статус. При цьому у своїх виступах ганьбив Президента, теперішню владу  та Уряд.

На зауваження не реагував, погрожуючи звязками у Львівській облдержадміністрації.Згодом, всі мешканці нашого району дізналися правду, адже подібні заходи відбувалися у всіх районах області і виявилося, що нагороджено біля 5тисяч Матерів-героїнь, на виконання соціальних ініціатив Президента. А Ярослав Дубневич жодного відношення до цього немає, хоча обдурюючи стареньких матерів дарував їм іконки та дивився у вічі».Натомість, команда Ярослава Дубневича та й сам кандидат у нардепи стверджують, що це завдяки йому, його юристам та його зв’язкам у Адміністрації Президента, «Матері-героїні» у Самбірському районі  отримали це почесне звання України.Ми вирішили провести невеличке журналістське розслідування. І на підставі документів(Додаток до доручення голови Львівської обласної державної адміністрації від 18 червня 2012 року №60/0/6-12 за підписом заступника голови – керівник апарату І.С.Груник) стверджуємо наступне. Станом на 05.08.12 року у Самбірському районі це почесне звання присвоєно 855 матерям.  Для порівняння у Жовківському 663 матерям, Турківському  1272, Старосамбірському близько тисячі Героїнь. І процес триває. Зокрема, за нашими даними, до Дня Незалежності України таким почесним  званням нагородять не одну тисячу «Матерів-героїнь» по всій Україні.

Ми глибоко сумніваємося, що «порох із папок з документами для нагородження» у Жовківському районі стирав Ярослав Дубневич і вже точно знаємо, що в Старосамбірському ні, а вТурківському взагалі не могли зрозуміти хто такий Я.Дубневич і яке він має відношення до нагородження «Матерів-героїнь» у їхньому районі.

 

 

Стисло

Громадська інформаційно-розслідувальна мережа

Статистика

Користувачі
33
Статті
1266
Перегляди статей
3887668

На сайті 89 гостей та користувачі відсутні

FB
G+