Передкарпатська правда

  

Андрій Лопушанський зробив невдалу спробу захопити сцену у Нижанковичах

Минулого тижня Андрій Лопушанський двічі ставав героєм у скандалах з владою.Спершу кандидат в народні депутати у Старосамбірському в/о Андрій Лопушанський відзначився у перекритті дороги в Хирові.  Він став на бік пікетуючих та поставив собі в заслугу початок ремонту дороги на МАПП «Смільниця». Мовляв влада злякалася народного адвоката та терміново ремонтуватиме дорогу. Працівники його заводу у Хирові навіть залатали кілька вибоїн навпроти заводської прохідної.    А у неділю, 9 вересня, він став героєм скандальних публікацій у ЗМІ, що буцімто потерпів від міліції, яка друляла його під сценою на Днях добросусідства у Нижанковичах на українсько-польському кордоні, а голова Старосамбірської районної ради Володимир Горбовий з того тішився, бо є прихильником іншого кандидата в нардепи Михайла Гички.

На захист влади встала ЛОО Партії регіонів і звинуватила в інциденті Володимира Горбового та Михайла Гичку, а Андрія Лопушанського у нерозумінні поділу гілок влади на місцеву, представницьку та виконавчу. Мовляв ані В.Горбовий, ані М.Гичка ніякого відношення до Партії регіонів не мають.У коментарі «Прикарпатській правді» голова Старосамбірської районної ради Володимир Горбовий розповів, що Європейські дні добросусідства стали уже традиційними. Цьогоріч їх відзначали вдруге.

 

Це єдиний захід в Україні, коли сцену ставлять на кордоні, одразу на території двох країн – України  і Польщі. Підготовка заходу розпочалася ще у березні, «коли Андрієм Лопушанським іще навіть не пахло». Відбулася низка організаційних засідань за участі представників двох країн. Зважаючи на міжнародний характер акції, все протокольно прописано і про Андрія Лопушанського навіть ні в кого гадки не було. У ході підготовки свята він не зробив жодної спроби допомогти. Його не було на офіційному відкритті.  Зрештою пан Лопушанський говорить неправду, зокрема, що озвучення робила польська сторона, хоча мав би знати, що робили це наші люди і таке інше. Одне слово, пан Лопушанський ніяким боком не причетний до Днів добросусідства. Наступного року ми знову будемо відзначати ці Дні і всі забудуть про А,Лопушанського і його витівку.

 

На думку «Прикарпатської правди», Андрій Лопушанський прикрившись народною артисткою Русланою Лижичко та народним депутатом України Миколою Катеренчуком, зробив спробу наскоком захопити сцену та в черговий раз пропіаритись. Перед тим на святкуванні дня міста у Самборі йому це успішно вдалося. На думку міщан, це був не День Самбора, а день Андрія Лопушанського.  У Нижанковичах спроба була невдалою, тому що захід міжнародний і міліція була на чеку.

За даними «Української правди», один виступ Руслани Лижичко коштує 15тис. євро і Руслана все скаже, що потрібно, за кандидата в депутати.

 

 

 

Коментарі  

спостерігач
+9 # спостерігач 11.09.2012, 18:39
лопух настільки провладний що за місяць до виборів народ починає прозрівати тому він і вдає з себе борця з владою
Відповісти
Зевс
+7 # Зевс 12.09.2012, 11:21
Лопух на день міста Самбора привозив автобусами людей з Ст.Самбірського району. лопух провладний і це чітко видно, він майбутьня тушка і недарма тушку катеренчука він привозив в Самбір, адже хто, як не депутати катеринчука у Київраді стали на бік черновецького одразу після виборів.
Відповісти
Степан
+2 # Степан 12.09.2012, 15:22
Нам штабістам Лопушанського поступила команда обзвонювати знайомих щоб голосували на цьому сайті за нього .Навіщо було кидати силку сайту на самбір біз.
Відповісти
Coc
+7 # Coc 13.09.2012, 17:36
Лопух сам програє щей Копеляка за собою потягне.Останьо го вигнали з Фронту Змін можливо і з Самбора нагонять.
Відповісти
Самбірчанин
+7 # Самбірчанин 13.09.2012, 21:36
Правильніше буде , що через Копиляка програє Лопушанський , бо іде зворотня реакція на владу через Лопушанського .Такий , який на сьогодні рейтинг міської влади в самбірчан то на такий результат може розраховувати Лопушанський.
Відповісти
CERBER
+1 # CERBER 21.09.2012, 23:17
Ха-ха -- і Мішку Гичку в депутати! Горбовий, Пукшин і Гичка на одній сцені в Нижанковичах в ряд стояли. то певно на дощ вони скупчилися. і фотографію маю, шкода розмістити не можу. клоуни ще ті.
Відповісти

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Стисло

Статистика

Користувачі
13
Статті
959
Перегляди статей
2740905

На сайті 176 гостей та користувачі відсутні

FB
G+