Передкарпатська правда

  

Банери

Стрільбичани позбавили сколівчан голосу

Стрільбиччани позбавили Сколоівчан голосу
Окружна виборча комісія №125 в м Старий Самбір більшістю голосів прийняла постанову, в якій скасувала вибори на одній з дільниць міста Сколе. Причиною такої постанови було рішення суду, який визнав дії ДВК незаконні тому що на дільницю не був допущений спостерігач громадської організації "Молодь Громада Владада". Використовуючи цей аргумент ОВК знехтувала голосоми майже двох тисяч виборців.
Від себе додам, що в окружній виборчій комісії вагома кількість членів це жителі та вихідці з села Стрільбичі Старосамбірського району. Ще цікавішим є той факт що діючий голова РДА Володимир Цигенько теж стрільбицький родак.
Окружна виборча комісія територіального виборчого округу №125, з центром в місті Старий Самбір, більшістю голосів прийняла постанову, якою скасувала вибори на одній із дільниць міста Сколе. Причиною такої постанови було рішення суду, який визнав дії ДВК протиправними тому, що на дільницю не був допущений спостерігач громадської організації "Молодь! Громада! Влада!". Використовуючи цей аргумент, ОВК знехтувала голосами майже двох тисяч виборців. Від себе додам, що в окружній виборчій комісії вагома кількість членів - це жителі та вихідці з села Стрільбичі Старосамбірського району. Ще цікавішим є той факт, що діючий голова РДА Володимир Цегенько теж стрільбицький родак.
 

Вочевидь, усім зрозуміло, що постанова ОВК є не зовсім об'єктивна. Вибрано Сколівську дільницю, бо вона просто-напросто найдальше від Старого Самбора, тому цим виборцям буде досить складно захищати свій голос.

 

Стисло

Громадська інформаційно-розслідувальна мережа

Статистика

Користувачі
33
Статті
1266
Перегляди статей
3887680

На сайті 84 гостей та користувачі відсутні

FB
G+