Передкарпатська правда

  

Нардеп Ярослав Дубневич завдав удару по “Свободі”

 Насправді це навіть не удар, а так маленький (читач може рифмувати) тумачок. Завдати удару по ВО “Свобода”, мабуть кишка затонка, а ось зробити неприємності рядовим свободівцям нардепу сміливості вистачає. Річ у тім, що ставши народним депутатом України Ярослав Дубневич вступив до фракції партії “Удар”, яка входить до складу опозиційної коаліції. Тобто дружить у парламенті із фракцією ВО “Свобода” проти влади. Однак на місцевому рівні, тобто, у окрузі де Ярослав Дубневич виграв вибори, нардеп та його помічники ведуться виклично зухвало по відношенню до місцевих свободівців. Зокрема йдеться про судові позови до членів ВО “Свобода”, депутатів Самбірської райради братів Володимира та Михайла Ковалівих.

 

Спершу нардеп позивався у Самбірському суді, мовляв брати Коваліви завдали шкоди честі, гідності та діловій репутації братам Дубневичам під час виборчої кампанії.Коли Самбірський суд відмовив їм у позові, то брати Дубневичі надіслали скаргу до Апеляційного суду Львівської області.  Якщо скаргу до місцевого суду  можна якось поснити запалом виборчої боротьби, то апеляційна скарга наштовхує на думку, брати Дубневичі свідомо та ціленаправлено судяться із братами Ковалівими. Тут присутнє, якесь роздвоєння у політичній позиції нардепа. На рівні парламенту дружить із свободівцями, а на рівні своїх виборців судиться. При тому, що весь судовий сир-бор розгорівся з приводу однієї Заяви братів Ковалівих у час передвиборчої агітації. У своїй Заяві брати Коваліви висловили свою політичну позицію та власні судження і переконання з приводу тоді іще кандидатів у народні депутати братів Дубневичів, яка сформувалася на підставі мільйонних публікацій у чисельних ЗМІ.  Незважаючи на те, що заяву Ковалівих підтримали тепер уже нардепи Андрій Тягнибок та Андрій Михальчишин, Дубневичі чомусь судяться тільки з Ковалівими. Хоча пасувало б, зокрема Ярославу, судитися із своєю рівнею, такими ж нардепами.  Воно звісно зручніше у статусі нардепа цькувати судовими позовами депутатів місцевого рівня. Однак чи додасть це честі, гідності та діловій репутації братам Дубневичам — сумнівно.

Слід віддати належне братам Ковалівим, які після рішення Самбірського суду на свою користь, дешевого піару собі не робили. У коментарі автору вони заявили так, що мовляв їм не з руки зараз критикувати нардепа, який увійшов до опозиційної коаліції, чим проявили витримку та політичну мудрість на відміну від своїх опонентів. Однак, після апеляційної скарги мабуть Ковалівим доведеться оприлюднювати свою позицію у пресі. Як на мене, то мала б їм підставити плече Тетяна Чорновіл, адже брати Коваліви саме її, як опозиційного кандидата підтримували на минулих парламентських виборах. Також хотілося б почути, як почуваються в опозиційній компанії з Ярославом Дубневичем  нардепи Тягнибок та Михальчишин.

 

 

Стисло

Статистика

Користувачі
32
Статті
1248
Перегляди статей
3793300

На сайті 124 гостей та користувачі відсутні

FB
G+