Передкарпатська правда

  

Статті

На тобі Боже, що мені не гоже

Най сі шанований читач не мучит, що то є на знимці. Нігде, ні, не вгадає. То є приміщення, що надала влада на приймальну народного депутата України. Їнакше як коморов то не назвеш. Ніколи не повірив би, що у Білій хаті в Старім місті мож найти таку комору. А нє влада постаралася. Винесли і обдерли всьо, шо мош було винести. Навіть позамітали за собов. Ну нє, Тягнибок зі Свободов тоту комору відремонтуют, я в то віру. Нарід будут приймати в достойнім місці. А во до влади є претензія. Бо по великому рахунку Тягнибок приймати людий може і на площі перед Білов хатов, а во на нас, тих шо тоту владу вибираєм і терпим, владі - плювати, якшо таке місце виділили.

Я би радив Тягнибоку, як тоту коморку відремонтуют і приведут до ладу, аби мала вигляд депутатської приймальні, районних очільників там не пускати. Нема місці і юш. Є нардеп, його помічники і нарід, а влада, як хоче, най постоїт в коридорі і послухає шо люди про них кажут. 

Хочеш не хочеш, але про помічників нардепа мушу написати, а би люди знали хто є хто. Перший раз напишу без фамілій. Вони себе спізнают, а Тягнибок сам знає кого в помічниках має. Востатний раз нардеп приймав людий у малій сесійній залі на третім поверсі в Білій хаті у Старім місті. Була преса, виборці і шуршало шось зо штири помочники, в коридорі були два менти. Коли прийом сі скінчив поїхали пити каву-чай. І ту мене вкурвило. Його помочники випали кави-чаю за його рахунок і зачили хникати. Їден дрімле, в того сі машина зіпсувала, в того жіньку треба з роботи забрати. І нардеп сам сів за руль, то ше щастя шо має вірну жінку Юльцю (аби хто щось не подумав то маю сказати шо Юля то шлюбна дружина Тягнибока, а не та шо в Харкові), яка му помогає. І такво, двоє, нашими дорогами у таку хурделицю(всі памятают як мело у вівторок) порайзував до Добромиля(то під Дуднавку на Стару Сіль як хто не знає), а потім іще мав їхати до Нового міста, всюди його нарід чекав.     

Я си пригадав, як колись нардепи їздили по районах то менти їх вели і передавали від району до району, від міста до міста, від села до села, а місцева влада зустрічала на межі району і стояла струнко аж поки нардеп не виїздив з району. Я розумію шо Тягнибок депутат ідейний і тої влади сі встидає, а во помочники, якби мали лице, то хоч би їден склав му компанію. На місці нардепа я би їм на перший раз вставив по шилі в дупу, а декому і по два, аби знали шо нардепа треба пильнувати. Тай менти мали би бути уважніші. Вони на прийомі потрібні, бо приходят всілякі люди і провокатори тоже. А во їден навіть поламану ресору приніс нардепу, а шо як Боже борони, якийсь придурок зробит гірше. Але і в дорогу пускати нардепа, коли на дворі мете шо світа не видно, їдного, навіть з жіньков, тоже не пасує. Пять літрів бензини вже могли найти, аби зі Старого міста до Добромиля доправити нардепа на якого чекают наші люди.  

 

Коментарі  

Лис
0 # Лис 29.03.2013, 10:44
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Відповісти

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Стисло

Статистика

Користувачі
31
Статті
1019
Перегляди статей
2871141

На сайті 379 гостей та користувачі відсутні

FB
G+