Передкарпатська правда

  

На тобі Боже, що мені не гоже

Най сі шанований читач не мучит, що то є на знимці. Нігде, ні, не вгадає. То є приміщення, що надала влада на приймальну народного депутата України. Їнакше як коморов то не назвеш. Ніколи не повірив би, що у Білій хаті в Старім місті мож найти таку комору. А нє влада постаралася. Винесли і обдерли всьо, шо мош було винести. Навіть позамітали за собов. Ну нє, Тягнибок зі Свободов тоту комору відремонтуют, я в то віру. Нарід будут приймати в достойнім місці. А во до влади є претензія. Бо по великому рахунку Тягнибок приймати людий може і на площі перед Білов хатов, а во на нас, тих шо тоту владу вибираєм і терпим, владі - плювати, якшо таке місце виділили.

Я би радив Тягнибоку, як тоту коморку відремонтуют і приведут до ладу, аби мала вигляд депутатської приймальні, районних очільників там не пускати. Нема місці і юш. Є нардеп, його помічники і нарід, а влада, як хоче, най постоїт в коридорі і послухає шо люди про них кажут. 

Хочеш не хочеш, але про помічників нардепа мушу написати, а би люди знали хто є хто. Перший раз напишу без фамілій. Вони себе спізнают, а Тягнибок сам знає кого в помічниках має. Востатний раз нардеп приймав людий у малій сесійній залі на третім поверсі в Білій хаті у Старім місті. Була преса, виборці і шуршало шось зо штири помочники, в коридорі були два менти. Коли прийом сі скінчив поїхали пити каву-чай. І ту мене вкурвило. Його помочники випали кави-чаю за його рахунок і зачили хникати. Їден дрімле, в того сі машина зіпсувала, в того жіньку треба з роботи забрати. І нардеп сам сів за руль, то ше щастя шо має вірну жінку Юльцю (аби хто щось не подумав то маю сказати шо Юля то шлюбна дружина Тягнибока, а не та шо в Харкові), яка му помогає. І такво, двоє, нашими дорогами у таку хурделицю(всі памятают як мело у вівторок) порайзував до Добромиля(то під Дуднавку на Стару Сіль як хто не знає), а потім іще мав їхати до Нового міста, всюди його нарід чекав.     

Я си пригадав, як колись нардепи їздили по районах то менти їх вели і передавали від району до району, від міста до міста, від села до села, а місцева влада зустрічала на межі району і стояла струнко аж поки нардеп не виїздив з району. Я розумію шо Тягнибок депутат ідейний і тої влади сі встидає, а во помочники, якби мали лице, то хоч би їден склав му компанію. На місці нардепа я би їм на перший раз вставив по шилі в дупу, а декому і по два, аби знали шо нардепа треба пильнувати. Тай менти мали би бути уважніші. Вони на прийомі потрібні, бо приходят всілякі люди і провокатори тоже. А во їден навіть поламану ресору приніс нардепу, а шо як Боже борони, якийсь придурок зробит гірше. Але і в дорогу пускати нардепа, коли на дворі мете шо світа не видно, їдного, навіть з жіньков, тоже не пасує. Пять літрів бензини вже могли найти, аби зі Старого міста до Добромиля доправити нардепа на якого чекают наші люди.  

 

Стисло

Статистика

Користувачі
33
Статті
1274
Перегляди статей
3898680

На сайті 44 гостей та користувачі відсутні

FB
G+