Передкарпатська правда

  

У Стросамбірському районі 27 шкіл за 3 роки не отримали жодної копійки

У Старосамбірському районі разом із ДЮСШ 88 середніх та неповних середніх шкіл. Серед них є улюбленці та пасинки. Саме на таку думку наштовхує офіційна інформація про фінансування шкіл району за останні три роки. Ця інформація містить дані з 3-х позицій (меблі та компютери; поточний ремонт та капітальний ремонт) за 2010, 2011 та 2012 роки.
Окремо є графа про позабюджетні кошти, яку ми аналізувати не будемо. Це мали б контролювати спонсори. Нас зацікавило незрозуміле використання бюджетних коштів, тобто цих грошей, які взяли з кишень пересічних громадян. Наразі, не маючи детальніших показників, ми не можемо аналізувати витрачені бюджетні кошти на НВК-ЗСШ.

Простіше кажучи, це ті школи при яких діють дитячі садки. Адже ремонт старих приміщень чи добудова нових потребує капіталовкладень. Цікавіше у цьому плані виглядають звичайні школи. Одна із перших у списку Головецька ЗСШ - 169 учнів. На капітальний ремонт у 2010 році потрачено - 98 168грн., у 2011 - 267 137грн., а у 2012 - уже на поточний ремонт витрачено - 65 233грн.

Відчуваєте різницю, два роки поспіль капітально ремонтували, щоб на третій рік робити поточний ремонт. Навіть, якщо капітальний ремонт роблять після поточного, а не навпаки, як у нашому випадку, то і це не по господарському, бо виникає питання, як планували за рік капітальний ремонт робити, то навіщо витрачати перед тим, наші з вами гроші, на ремонт поточний. І чи взагалі, хтось, щось планує?

 

Виглядає, що ні, а людські гроші роздають за принципом "кому хочу - тому дам!". Боже борони, подумати про щось гірше, про можливий матеріальний інтерес чиновників, які відповідають за розподіл коштів. Зрештою це вже компетенція компетентних органів, даруйте за тавтологію. Ми інформацію озвучили, а про законність такого господарювання мали би подбати інші. На нашу думку цим мали б зацікавитись депутати, включно із народним Тягнибоком. Задля обєктивності, ми подаємо інформацію по всіх школах, а читач нехай розсудить сам. З приводу повної відсутності фінансування у 27 школах району закрадається думка про свідоме не фінансування, аби пізніше можна було владі зі спокійною совістю заявити, що шкільні приміщення прийшли у занепад і їх потрібно закривати.

 У Стросамбірському районі 27 шкіл за 3 роки не отримали жодної копійки

У Стросамбірському районі 27 шкіл за 3 роки не отримали жодної копійки

 

Коментарі  

лис
+1 # лис 29.04.2013, 23:34
:eek:
Справді цікава табличка. Точно в освіті щось не те, тому і змінюються частіше керівники швидше змінюються ніж сходить сніг навесні.
Зразу видно що районне начальство не рівно дихає до різних директорів, чи то до різних сіл.
І головне, що школа Великого Леніна може позмагатись хіба з Хировом чи Старим Самбором. А може то місцеві вожді так дбають за одних, і зовсім забили на інших.
В школу Великого Леніна за три роки вклали більше 700 тис гривень. Ленін Завжди Живий!!!
Відповісти
Микола
+2 # Микола 30.04.2013, 11:14
Гроші ділить Цегенько та Кутельмах. То ше ті хлопці. Один по лісі виступає, а інший вчить як і де треба правильно ремонтувати.
За такі гроші можна було б перебудувати цілі школи.
Відповісти
сбу
-2 # сбу 30.04.2013, 10:39
А Торгановицька школа теж проковтнула нівроку. Чи Йосипу ше мало.
Відповісти
Вчитель
+1 # Вчитель 30.04.2013, 10:50
Стаття трохи крива бо знову критикують освіту. Нехай би краще подумали як поремонтувати решта шкіл і не закривати ті шо лишились. Бо якщо в селі закрити школу то таке село приречене.
А новий керівник освіти Яворський порядний чоловік. А його роботу побите хоч би за півроку. Дайте людині освоїнись,
Відповісти
Василь
0 # Василь 30.04.2013, 13:21
І де тут сенсація. То шо крадуть хроші при ремонтах, хіба то сенсація.
Колись Брежнєв любив ходити на полювання, і підлеглих заставляв. А наші керовніки самі крадуть і дозволяють підлеглим.
Відповісти
Іван Миколайович
+2 # Іван Миколайович 30.04.2013, 13:34
Я мало коли пишу коментарі. Бо чомусь все в коментарях зводиться до критики, а по справі мало що.
А на 2013 рік що капітальні та поточні ремонти не заплановані???
Відповісти

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Статистика

Користувачі
5
Статті
814
Перегляди статей
2405034

На сайті 79 гостей та користувачі відсутні