Передкарпатська правда

  
×

Повідомлення

SMTP Error: Could not authenticate.

У Стросамбірському районі 27 шкіл за 3 роки не отримали жодної копійки

У Старосамбірському районі разом із ДЮСШ 88 середніх та неповних середніх шкіл. Серед них є улюбленці та пасинки. Саме на таку думку наштовхує офіційна інформація про фінансування шкіл району за останні три роки. Ця інформація містить дані з 3-х позицій (меблі та компютери; поточний ремонт та капітальний ремонт) за 2010, 2011 та 2012 роки.
Окремо є графа про позабюджетні кошти, яку ми аналізувати не будемо. Це мали б контролювати спонсори. Нас зацікавило незрозуміле використання бюджетних коштів, тобто цих грошей, які взяли з кишень пересічних громадян. Наразі, не маючи детальніших показників, ми не можемо аналізувати витрачені бюджетні кошти на НВК-ЗСШ.

Простіше кажучи, це ті школи при яких діють дитячі садки. Адже ремонт старих приміщень чи добудова нових потребує капіталовкладень. Цікавіше у цьому плані виглядають звичайні школи. Одна із перших у списку Головецька ЗСШ - 169 учнів. На капітальний ремонт у 2010 році потрачено - 98 168грн., у 2011 - 267 137грн., а у 2012 - уже на поточний ремонт витрачено - 65 233грн.

Відчуваєте різницю, два роки поспіль капітально ремонтували, щоб на третій рік робити поточний ремонт. Навіть, якщо капітальний ремонт роблять після поточного, а не навпаки, як у нашому випадку, то і це не по господарському, бо виникає питання, як планували за рік капітальний ремонт робити, то навіщо витрачати перед тим, наші з вами гроші, на ремонт поточний. І чи взагалі, хтось, щось планує?

 

Виглядає, що ні, а людські гроші роздають за принципом "кому хочу - тому дам!". Боже борони, подумати про щось гірше, про можливий матеріальний інтерес чиновників, які відповідають за розподіл коштів. Зрештою це вже компетенція компетентних органів, даруйте за тавтологію. Ми інформацію озвучили, а про законність такого господарювання мали би подбати інші. На нашу думку цим мали б зацікавитись депутати, включно із народним Тягнибоком. Задля обєктивності, ми подаємо інформацію по всіх школах, а читач нехай розсудить сам. З приводу повної відсутності фінансування у 27 школах району закрадається думка про свідоме не фінансування, аби пізніше можна було владі зі спокійною совістю заявити, що шкільні приміщення прийшли у занепад і їх потрібно закривати.

 У Стросамбірському районі 27 шкіл за 3 роки не отримали жодної копійки

У Стросамбірському районі 27 шкіл за 3 роки не отримали жодної копійки

 

 

Коментарі  

лис
+1 # лис 29.04.2013, 23:34
:eek:
Справді цікава табличка. Точно в освіті щось не те, тому і змінюються частіше керівники швидше змінюються ніж сходить сніг навесні.
Зразу видно що районне начальство не рівно дихає до різних директорів, чи то до різних сіл.
І головне, що школа Великого Леніна може позмагатись хіба з Хировом чи Старим Самбором. А може то місцеві вожді так дбають за одних, і зовсім забили на інших.
В школу Великого Леніна за три роки вклали більше 700 тис гривень. Ленін Завжди Живий!!!
Відповісти
Микола
+2 # Микола 30.04.2013, 11:14
Гроші ділить Цегенько та Кутельмах. То ше ті хлопці. Один по лісі виступає, а інший вчить як і де треба правильно ремонтувати.
За такі гроші можна було б перебудувати цілі школи.
Відповісти
сбу
-2 # сбу 30.04.2013, 10:39
А Торгановицька школа теж проковтнула нівроку. Чи Йосипу ше мало.
Відповісти
Вчитель
+1 # Вчитель 30.04.2013, 10:50
Стаття трохи крива бо знову критикують освіту. Нехай би краще подумали як поремонтувати решта шкіл і не закривати ті шо лишились. Бо якщо в селі закрити школу то таке село приречене.
А новий керівник освіти Яворський порядний чоловік. А його роботу побите хоч би за півроку. Дайте людині освоїнись,
Відповісти
Василь
0 # Василь 30.04.2013, 13:21
І де тут сенсація. То шо крадуть хроші при ремонтах, хіба то сенсація.
Колись Брежнєв любив ходити на полювання, і підлеглих заставляв. А наші керовніки самі крадуть і дозволяють підлеглим.
Відповісти
Іван Миколайович
+2 # Іван Миколайович 30.04.2013, 13:34
Я мало коли пишу коментарі. Бо чомусь все в коментарях зводиться до критики, а по справі мало що.
А на 2013 рік що капітальні та поточні ремонти не заплановані???
Відповісти

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Стисло

Статистика

Користувачі
31
Статті
1111
Перегляди статей
3097761

На сайті 127 гостей та користувачі відсутні

FB
G+