Передкарпатська правда

  

Банери

На День Незалежності у Самборі торгували, будували та ремонтували дороги

День Незалежності України у Самборі нічим не відрізнявся від звичайного робочого дня. Як і в будні дні, жваво торгував базар, працювали будівельники на різних комерційних обєктах, ремонтники рили дороги та тротуари. З приводу торгівлі, дискусії точаться з перших днів Незалежності України, однак самбірчани звикли торгувати і жодні заклики схаменутися, зауваження, критика, заборони на них не діють.

Зрештою, це особиста справа кожного, рівень його українськості. Будівельні роботи на обєктах у комерсантів майже те саме, за винятком того, що багаті люди гвалтують сумління тих, хто на них працює. Найбільше дивує ремонт вулиць у найвеличніше свято для українців. Мабуть міська влада мали б вплинути на цей процес. Бо, якось непристойно виглядає, коли верхівка мерії у вишиванках розповідає про любов до України, а в цей час роботяги з лопатами та кайлом довбають дороги. З цього приводу можна моралізувати безкінечно, але й змовчати годі. Зрештою, до Дня Незалежності навіть не спромоглися засипати яму в центрі міста.

Кажуть, що готуються до Дня міста. Очевидно для мерії День Самбора більше свято, як День України.  Щоб не бути голослівними пропонуємо кілька фото про День Незалежності України по самбірськи.

 

 

  

 

Стисло

Громадська інформаційно-розслідувальна мережа

Статистика

Користувачі
33
Статті
1266
Перегляди статей
3887695

На сайті 75 гостей та користувачі відсутні

FB
G+