Передкарпатська правда

  

Розслідування

Про нас, інтернет-газету "Прередкарпатська правда"

Унікальність преси на в Самборі, на Самбірщині, Старосамбірщині, Турківщині полягає в тому, що за загальноукраїнськими мірками невеликому містечку, у кращі часи друкувалося 5 газет. Не дуже відстав іще менший Старий Самбір у якому виходило 3 газети. Наразі ситуація стабілізувалася і маємо 3 газети в Самборі і 2 у Старому Самборі. Отже, з класичними паперовими варіантами ситуація зрозуміла. Ми започатковуємо першу приватну інтернет-газету "Прередкарпатська правда". Слід зазначити, що такі спроби уже були, але через низку обєктивних і субєктивних причин вони не відбулися.

На Самбірщині функціонує чимало інтернет сайтів, сторінок і т.д. Проте, вони мені нагадують колишні добрі паперові листівки, які анонімно клеїли на стовпах і парканах. І ніхто не брав на себе відповідальності за зміст та розповсюджену інформацію. Наше завдання полягає в тому, щоб створити відповідальне інтернет-видання. Принаймні з адресою, авторизованими статтями і, що важливо, з можливістю висловити свою ду мку, задекларувати позицію з цього чи іншого питання, яке порушено у нашій газеті.

 

Ми розповідатимемо про події у Самборі та районі, у Старосамбірському районі, будемо вдячні за інформацію із Турківського району і в майбутньому обовязково матимемо звідти постійний канал інформації. Ми відкриті до співпраці з усіма, за умови пристойності, допустимої моральності, етичності і звісно в рамках законності. Робитимемо обєктивний аналіз політичної та соціально-економічної ситуації в районах. Маємо можливість проводити журналістські розслідування. Будемо публікувати власні фельєтони, гуморески, анекдоти. Не відмовлятимемо нашим читачам у їх власних публікаціях. Хоча змушені будемо визначати рівень їхнього подання. Зрештою читачі самі можуть нас корегувати у можливих неточностях. Одне слово ми максимально відкриті до співпраці, благо, інтернет-газета на відміну від паперової дає можливість миттєво реагувати коментуючи ту, чи іншу статтю, інформацію.

У стосунках з владою цілуватися не будемо, але й нижче пояса бити не будемо. Обіцяємо, що нас не нагнуть, хіба, що зламають. Ось у такому випадку розраховуємо на щиру підтримку наших шанувальників, прихильників. Зрештою, мабуть уже ні в кого не виникає сумніву, що майбутнє за інтернет-виданнями.

 

 

Коментарі  

Уляна
+4 # Уляна 04.10.2013, 02:13
Була приємно вражена, дізнавшись, що Ваша газета має можливість проводити журналістські розслідування. У наш час, коли ми живемо у вік Інтернету і інформація доступна кожному, звертаюсь із проханням до "Прикарпатської правди" розслідувати аморальний вчинок жителя с. Стрілки - Семашка Михайла Павловича, який напав на мою маму-пенсіонерк у, свою сусідку, погрожуючи ножем та фізичною розправою на спільному проході, який він НЕЗАКОННО загородив як власне подвір'я. Стрілківський "магнат" опустився до рівня низькоморальног о насильника! Я вірю, що правда все-таки існує і "Прикарпатська правда" не допустить розгулу бандитизму!
Відповісти

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Стисло

Статистика

Користувачі
31
Статті
1017
Перегляди статей
2866268

На сайті 144 гостей та користувачі відсутні

FB
G+