Передкарпатська правда

  

Медицина

Про нас, інтернет-газету "Прередкарпатська правда"

Унікальність преси на в Самборі, на Самбірщині, Старосамбірщині, Турківщині полягає в тому, що за загальноукраїнськими мірками невеликому містечку, у кращі часи друкувалося 5 газет. Не дуже відстав іще менший Старий Самбір у якому виходило 3 газети. Наразі ситуація стабілізувалася і маємо 3 газети в Самборі і 2 у Старому Самборі. Отже, з класичними паперовими варіантами ситуація зрозуміла. Ми започатковуємо першу приватну інтернет-газету "Прередкарпатська правда". Слід зазначити, що такі спроби уже були, але через низку обєктивних і субєктивних причин вони не відбулися.

На Самбірщині функціонує чимало інтернет сайтів, сторінок і т.д. Проте, вони мені нагадують колишні добрі паперові листівки, які анонімно клеїли на стовпах і парканах. І ніхто не брав на себе відповідальності за зміст та розповсюджену інформацію. Наше завдання полягає в тому, щоб створити відповідальне інтернет-видання. Принаймні з адресою, авторизованими статтями і, що важливо, з можливістю висловити свою ду мку, задекларувати позицію з цього чи іншого питання, яке порушено у нашій газеті.

 

Ми розповідатимемо про події у Самборі та районі, у Старосамбірському районі, будемо вдячні за інформацію із Турківського району і в майбутньому обовязково матимемо звідти постійний канал інформації. Ми відкриті до співпраці з усіма, за умови пристойності, допустимої моральності, етичності і звісно в рамках законності. Робитимемо обєктивний аналіз політичної та соціально-економічної ситуації в районах. Маємо можливість проводити журналістські розслідування. Будемо публікувати власні фельєтони, гуморески, анекдоти. Не відмовлятимемо нашим читачам у їх власних публікаціях. Хоча змушені будемо визначати рівень їхнього подання. Зрештою читачі самі можуть нас корегувати у можливих неточностях. Одне слово ми максимально відкриті до співпраці, благо, інтернет-газета на відміну від паперової дає можливість миттєво реагувати коментуючи ту, чи іншу статтю, інформацію.

У стосунках з владою цілуватися не будемо, але й нижче пояса бити не будемо. Обіцяємо, що нас не нагнуть, хіба, що зламають. Ось у такому випадку розраховуємо на щиру підтримку наших шанувальників, прихильників. Зрештою, мабуть уже ні в кого не виникає сумніву, що майбутнє за інтернет-виданнями.

 

 

РАДІО ЛЕВ (тестуємо)

Loading ...

Loading ...
Web Proxy Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime Web Proxy

Стисло

Статистика

Користувачі
31
Статті
1112
Перегляди статей
3136866

На сайті 132 гостей та користувачі відсутні

FB
G+