Передкарпатська правда

  

Фірма-тендерний чемпіон Дубневичів банкрутує

Господарський суд Харківської області порушив справу про банкрутство ТОВ “Східні колійні системи”, яке раніше носило назву “Корпорація Колійні ремонтні технології” - повідомляють ВАРІАНТИ з посиланням на "Наші Гроші. Львів". Справа зареєстрованна у Єдиному державному реєстрі судових рішень.Справу порушили через борг у розмірі 363 тис. грн, які Господарський суд Тернопільської області ще навесні вирішив солідарно стягнути з товариств “Східні колійні системи”,”Калина-Восток”, “Калина-Тернопіль” та “Калина-Харків”. Однак вони гроші так і не виплатили.

 Нагадаємо, що “Корпорація Колійні ремонтні технології” (зареєстрована у 2004 році) відома тим, що вигравала мільйонні тендери від залізниці завдяки патентам на різні деталі для скріплення рейок, які Дубневичі “винаходили” разом із Михайлом Костюком. На початку 2013 року Дубневичі продали компанію відомому ліквідатору Івану Радику з Харкова і вона змінила назву на “Східні колійні системи”. 

 

До слова, у 2011 році брати Дубневичі створили ще одне ТОВ – “Корпорація КРТ”.

 

Коментарі  

сеня
+4 # сеня 14.01.2014, 21:44
Йосипе ти знов шось напутав та фірма ТОВ "Корпорація Колійні ремонтні технології" це фірма янека молодшого.Тай було це ще в червні 2013 року.Інформація не в ногу зчасом.
Відповісти
завтра
0 # завтра 01.02.2014, 14:36
На майдані революція а в Самборі Кімак.
Відповісти

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Стисло

Статистика

Користувачі
31
Статті
1018
Перегляди статей
2866324

На сайті 160 гостей та користувачі відсутні

FB
G+